کتاب عسل درمانی - دکتر خدادادی | کتاب های استاد خدادادی


کتاب عسل درمانی و درمان بیماری ها – استاد خدادادی
بازدید: 79,207 views دسته: کتاب های استاد خدادادی

عسل درمانیکتاب عسل درمانی – ویراست جدید
شگفتی قرآن کریم
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۴)
موضوع: عسل – مصارف درمانی – نحوه درمان بیماری ها با طب قرآنی (عسل و…)
پدید آورنده: مهندس جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی 
ناشر: نشر ندای سینا

زبان: فارسی
نوع چاپ: وزیری (گالینگور)
تعداد صفحات : ۵۱۹ صفحه 
قیمت : ۳۰۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف : ۲۱,۰۰۰ تومان


برای مشاهده ی فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید .

 

در کتاب عسل درمانی می خوانید …:
زنبور عسل , حشره شگفتی آفرین – عسل و بیماری ها – علل بیماری ها در انسان – بیماری های عفونی – بیماری های هورمونی – سرطان ها – بیماری های زنان – بیماری دیابت – بیماری های سیستم گوارش – بیماری های انگلی روده – بیماری های کبدی – بیماری های خونی – بیماری های سیستم ایمنی – بیماری های مغز و اعصاب – بیماری های اورولوژی – بیماری های قلبی – بیماری های پوستی – بیماری های استخوان – بیماری های چشم – بیماری های گوش و حلق و بینی – آلرژی ها – بیماری های اعصاب و روان

خرید نقدی

توضیحات پشت جلد کتاب :

درباره نویسنده و کتاب :  

استاد جمشید خدادادی ، محقق و بنیانگذار طب قرآنی ، حدود ۲۵ سال است که در کنار تدریس ، پژوهش گسترده ای را در زمینه تغذیه و سلامتی انسان آغاز کرده و به دلیل ابتکارها و نوآوری هایش ، موفق به دریافت دو دیپلم افتخار از جامعه مخترعین و مبتکرین ایران شده که یکی از آنها در خصوص درمان نازایی (بیماری آندومتریوز ) با استفاده از رژیم غذایی است .

به اعتقاد وی ، تاکید اساسی قرآن در مورد تغذیه و سلامتی انسان ، استفاده از طبیات است . اساس طب قرآنی تفکر الهی و تغذیه قرآنی است . با یک رژیم غذایی مناسب ، می توان هم از سلامتی خود مراقبت نمود و هم از بسیاری بیماری ها رهایی یافت . در حقیقت عمل به دستورات قرآن ، ضامن سلامتی جسم و روان آدمی است . استاد خدادادی پس از گذشت ۲۵ سال فعالیت در زمینه گسترش فرهنگ سلامت زیستن بر پایه اصلاح تفکر و رژیم غذایی ، و از آنجا که توصیه های غذایی او برای بیماران مفید و موثر بوده ، برای بسیاری از مردم در سراسر این مرز و بوم ، چهره ای شناخته شده است و پنج عنوان کتاب های او تحت عنوان در جستجوی سلامتی ، بارها تجدید چاپ و مورد استقبال عموم واقع شده است .

درباره خواص درمانی عسل و ارائه نسخه های درمانی بر پایه عسل ، کتاب و مقاله بسیار است ، اما اثر حاضر ویژگی های متمایزی دارد . پیداست که از حیث شمول و جامعیت ، اثر حاضر قابل مقایسه با آثار مشابه نیست ، اما برجسته ترین ویژگی این کتاب در روشی است که مبتنی بر تاملات قرآنی و تجربیات بیست و پنج ساله مولف در تجویزها و شیوه های درمانی تغذیه محور است .

دکتر محمدهادی موذن جامی عضو کمیته طب اسلامی و طب سنتی فرهنگستان علوم پزشکی و رئیس هیئت مدیره موسسه پژوهشی طب قرآنی و مائده طلایی در مقدمه کتاب عسل درمانی استاد خدادادی می نویسد :

درباره خواص درمانی عسل و ارائه نسخه های درمانی بر پایه ی عسل ، کتاب و مقاله بسیار است ، اما این کتاب ویژگی های متمایزی دارد . پیداست که از حیث شمول و جامعیت ، اثر حاضر قابل مقایسه با آثار مشابه نیست ، اما برجسته ترین ویژگی این کتاب در روش طب قرآنی است که مولف محترم خود بنیان گذار آن است ، روشی که مبتنی بر تاملات قرآنی و تجربیات شخصی مولف در تجویزها و شیوه های درمانی تغذیه محور است .

آقای جمشید خدادادی پس از گذشت نزدیک به ۲۰ سال فعالیت موثر در عرصه گسترش فرهنگ سلامت زیستن بر پایه ی اصلاح تفکر و رژیم غذایی ، اینک برای بسیاری از مردم د سراسر این مرز و بوم چهره ای شناخته شده است .

هر چند مولف محترم بارها تصریح کرده که پزشک نیست و طبابت نمی کند ، اما توصیه های غذایی او برای بسیاری از بیماران مفید و موثر افتاده است . کتاب حاضر از این نظر که به طور مشخص بیماری های مختلف را معرفی کرده و تجویزهایی بر پایه اصلاح تفکر ، رژیم غذایی و استفاده از عسل شفابخش به دست داده ، در میان دیگر آثار مولف نیز متمایز و برجسته است .

توضیحات فروشگاه

کتاب نفیس عسل درمانی پس از مدت ها انتظار به چاپ رسید استاد جمشید خدادادی در این کتاب  علت به وجود آمدن بیماری ها و روش طب قرآنی را برای بسیاری از بیماری ها ( با عسل و دیگر مواد و روش ها ) به صورت ساده و کاربردی بیان کرده است لذا تهیه این کتاب را به کلیه افرادی که قصد پیشگیری و درمان بیماری ها را با روش های طب قرآنی دارند توصیه می نماییم .آشنایی با استاد خدادادی


مهندس جمشید خدادادی متولد سال ۱۳۳۵ است وی اعلام داشته, در کنار کار تدریس, حدود ۲۰ سال است که از سال ۱۳۶۹ تحقیقات قرآنی انجام می دهندو پژوهش گسترده ای را در زمینۀ تغذیۀ انسان آغاز کرده و خود را مبتکر و بنیانگذار طب قرآنی در جهان می داند. وی به خاطر ابتکارها و نوآوری هایش, تاکنون موفق به دریافت دو دیپلم افتخار از جامعۀ مخترعین و مبتکرین ایران شده,که یکی از آنها در خصوص « درمان نازایی با استفاده از رژیم غذایی » استخداوند می فرماید زمانی انسان را کرامت دادیم که غذای پاک به او دادیم .

به اعتقاد وی; شعار اساسی قرآن در خصوص تغذیه و سلامتی انسان این است:

غذای انسان داروی انسان است و داروی انسان غذای انسان .
اساس طب قرآنی فقط تغذیه است و ایشان هیچ داروی دیگری را برای درمان توصیه نمی کند .


به اعتقاد مهندس جمشید خدادادی, طب قرآنی دارای ویژگی های برتر زیر است :


– طب قرانی از همه طب های رایج در جهان ، سریعتر جواب می دهد .وی اعلام می دارد که بر اساس تحقیقات و نتایجی بدست آورده با عمل به دستورات طب قرآنی:
اوریون ۳ روزه درمان می شود.

هیلکو باکتر معده ۳ روزه

پرکاری و یا کم کاری تروئید ۱۵ روزه

و میگرن در یک هفته درمان می شود. و…– ضمن اینکه در این شیوه بر خلاف طب امروز علت بیماری کاملا کشف شده و به طور کامل مداوا صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که طبق اعلام ایشان, دانشجویان رشته های مختلف و بسیاری از پزشکان در کلاس درسهای او حضور داشته اند .

 و با یک رژیم غذایی مناسب می توان هم از سلامتی خود مراقبت نمود و هم حتّی از بسیاری از بیماری های صعب العلاج رهایی یافت. 

برای مشاهده ی متن مصاحبه روزنامه کیهان با دکتر خدادادی اینجا کلیک کنیدخرید نقدی


ابوالقاسم معماری
۲-۳۱-۱۳۹۰

باسلم ودرودخدمت دکترخدادای/باتوجه به اینکه اینجانب علاقه خاصی به نظرات وایده های دکتردارم اکثر سخنرانیهای دکترراکه بصورت سی دی تهیه شده اندرابادقت گوش کردم و کتابهای پانزده روزتاسلامتی وارمغان تندرستی را نیزتهیه کرده ومطالعه نمودم وبه نتایج بسیارخوبی هم درخصوص مسایل مربوط به خود رسیدم ودرصدد بودم که کتاب عسل درمانی دکترراتهیه نمایم ولی متاسفانه چند هفته ای است که ازطریق خرید آنلاین تلاش کردم که آن را تهیه نمایم ولی هربارکه باورود اطلاعات دقیق بانکی واردشدم نتوانستم موفق شوم می خواستم علت راجویا شوم/باتشکرمرید شما معماری

--------------------------------------------
admin
۳-۶-۱۳۹۰

شما می تونید از خرید پستی یا خرید نقدی استفاده کنید و یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید .

--------------------------------------------
ali
۴-۶-۱۳۹۰

بیماریهایی که تو فهرست نام برده شده با طریقه ی درمانش هست یا فقط معرفی بیماریه؟

--------------------------------------------
admin
۴-۱۴-۱۳۹۰

مدیر سایت : کتاب شامل معرفی , پیشگیری و درمان بیماری هاست .

--------------------------------------------
مهدی حسینی
۱-۷-۱۳۹۲

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب دکتر .عرض شود که ما از طریق کتاب عسل درمانی با شما و کتاب هایتان آشنا شدیم که بسیار کتاب جالب و قابل تاملی محسوب میشود و اینکه برای ما بسیار مثمر ثمر بوده.
خواستم بپرسم برای نوجوانی که دستش لرزش محسوسی دارد که برای او مشکل ساز شده چه دارویی رو تجویز می کنید که مشکل بر طرف شود .اگر کتبی هم دارید معرفی کنید که استفاده کنیم .
باتشکر

--------------------------------------------
محمد
۲-۵-۱۳۹۲

سلام لطف کنین شماره خود دکترخدادادی رو هم بذارید ممنون از همه لطف شما

--------------------------------------------
حامد
۲-۱۹-۱۳۹۲

سلام
آیا دکتر مطب هم دارند? آیا بیماری وسواس اجباری هم براش درمانی دارن?
آدرسشو بذارین
ممنونم

--------------------------------------------
مریم ی
۳-۱-۱۳۹۲

با سلام می خواستم بدونم داخل کتابهاتون درباره رژیم لاغری هم صحبت کردین . متشکرم

--------------------------------------------
مهران
۳-۱۴-۱۳۹۲

کتاب های جالب و مطالب مفیدی را معرفی فرموده اند لیکن مشخص نیست که برای مثلا بیماری صرع چه کتابی را باید تهیه کنیم.لطفا ارشاد فرمائید.

--------------------------------------------
تونی
۵-۲۰-۱۳۹۲

با عرض سلام وخدا قوت به شما دکتر عزیز. پدرم حدود ۲ سال پیش از حرف زدنش متوجه شدیم در برخی کلمات نامفهوم به صورت لکنت صحبت می کند .واین به مرور زمان بیشتر شد تا جایی که متوجه شدن حرف هایش بسیار سخت برای بیان کردن میباشد .علاوه بر ان عضلاتش دچار گرفتگی شد وراه رفتنش بسیار سخت .نزدیک به هفت ماه میباشد که تراکستومی برایش گذاشته اند .و از راه بینی تغذیه می کند (njtyop) بعد از مراجعه به چندین دکتر مغز واعصاب که بعضی عنوان کردند سکته ی مغزی میباشد و در اخر دکتری با گرفتن تست عصب وعضله گفتند als میباشد لطفا ما را در این زمینه راهنمایی فرمایید و اینکه چطور با شما تماس بگیریم در اخر اینکه پدرم در تخت خانه بستری میباشد بدون وصل به دستگاه تنفس .فقط ترشحات ریه دارند که خودمان ساکشن میکنیم . فشارشان نیز خوب میباشد و با چندین ازمایش مثلا کشت خلط گفتند جواب منفی است و عفونی نیست با تشکر ما را یاری فرمایید

--------------------------------------------
ترانه
۵-۲۱-۱۳۹۲

خواهش میکنم درخواست دارم نحوه ی تماس با دکتر را بفرمایین

--------------------------------------------
سمیرا
۶-۲-۱۳۹۲

سلام.من ۳ تا از کتابهای استاد رو خوندم واقعا عالیه.ممنون

--------------------------------------------
نازنین یه دونه
۷-۱۰-۱۳۹۲

باسلام و سپاس
لطفا بفرمایید برای وسواس شستشو
هم درمانی و جود دارد یا نه ؟اگر هست چگونه میتوان درمان نمود؟

--------------------------------------------
بنده خدا
۷-۱۷-۱۳۹۲

ایا استاد برای بیماری تالاسمی مینور هم درمانی میبینند ؟؟

--------------------------------------------
علی ازسیراز
۷-۱۸-۱۳۹۲

تمام ۳جلدکتاب استاد خاندم بسیارمفیدبود وخیلی ازبیماریهایم برطرف شده ولی ازیک مریضی زیادرنج میبرم انهم خارش دستام است دیابت ذارم خواستم ازاستاد خواهش کنم ما برای را رضای خدا راهنمایی کنه

--------------------------------------------
سلطانی
۷-۲۱-۱۳۹۲

مطب دکتر کجاست
یکی از دوستان من به صورت اورژانس نیاز به ویزیت دارد . متشکرم

--------------------------------------------
روح ا…
۹-۱۷-۱۳۹۲

من اهل مشهد هستم وپدرم به بیماری خونی مبتلا شده است که پزشکان مشکوک به سرطان مغز استخوان می باشند آیا راهی هست که دکترپدرم راببینند چگونه؟

--------------------------------------------
مهسا
۹-۲۳-۱۳۹۲

سلام من پسری دوساله دارم که حدود سه ماهه که از درد کمر رنج میبره آزمایش و سونوگرافی هم انجام دادیم و خداروشکر سالم بوده ولی میخاستم بدونم درد کمرش به خاطر چیه آقای دکتر خواهش میکنم راهنماییم کنید نگرانم

--------------------------------------------
هراتیان
۱۰-۶-۱۳۹۲

ایا درمان اب مروارید غیر از عمل جراحی چار ه ای دارد ؟

--------------------------------------------
الهام
۱۰-۱۸-۱۳۹۲

سلام
هزینه کتابها یه مقدار بالاس آیا میشه دانلودش رو بزارین امکان دانلود داشته باشه ممنون میشم

--------------------------------------------
جعفری
۱۱-۲۶-۱۳۹۲

باسلام ۶۶سالمه ازحدود۱۰سال پیشتمام اعضائ بدنم دردگرفته درد اول از مچ دستهایم شروع شدوتمام بدنم رافرا گرفتبه متخصصین زیادی مراجعه کردم آزمایشهای زیادی انخام دادم تابحال هیچ نتیجه ای نگرفتم دراثرمصرف بعضی داروها دچاردوبینی شدم برای رفع دوبینی هم بپزشکهای مختلفی مراجعه کردم هیچ نتیجه ای نگرفتم خواهش میکنم مراراهنمائی بفرمائید متشکرم

--------------------------------------------
محمد
۱۲-۲-۱۳۹۲

به نظر من جمشید خدادادی یه تفاوت عمده ای با سایر فعالان عرصه طب سنتی و طب قرآنی داره اونم اینه که اولا براساس تجربه صحبت می کنه نه براساس صرفا مطالعاتش و دوما فقط با غذا درمان می کنه و به همین خاطر به سادگی درمان انجام میشه .
مثلا برای درمان میگرن دیدم که یه سری غذاها رو گفته بود نخورید تا در عرض چند روز بهبودی حاصل بشه و هستند کسانی که این کار رو انجام دادن و میگرنشون خوب شده توصیه می کنم کتاب های ایشون رو بخونید . در ضمن درمان بیماری ها رو در کتاب عسل درمانی کامل توضیح دادن . فقط یه نکته ای که هست اینه که سادگی روش های درمانی ایشون به معنای کم کارایی بودنشون نیست و ایشالله تاثیر داره .

--------------------------------------------
شهری
۱۲-۵-۱۳۹۲

من فکر می کردم عسل درمانی فقط با عسل توضیح داده در صورتی که کتابو خوندم دیدم برای هر بیماری مدل خاص درمانی داده و البته اینم هست که عسل شفاست

--------------------------------------------
آرینا
۱۲-۵-۱۳۹۲

با سلام. من پدرم متولد۱۳۳۳ است. و الان به مدت یک هفته است که حالت تهوع دارد و دکتر گفته انسداد روده می باشد. لطفا کمک کنید با راه حل هایتان. با تشکر

--------------------------------------------
سغید حسین زاده
۱۲-۱۲-۱۳۹۲

بسیار عالیه

--------------------------------------------
زهرا
۱۲-۲۸-۱۳۹۲

استاد خیلی جالب بود.

--------------------------------------------
تینا
۱-۸-۱۳۹۳

با سلام من ۲۲ ساله هستم و سال قبل فیستولم رو عمل کردم ولی متاسفانه عود کرده و همچنان دچار فیستول مقعدی عود کرده هستم .
لازم به زکر هست که قبل از فیستول دچار سندروم روده شدید بودم که الحمدالله الان اسهال نیستم
میخواستم بدونم میشه با طب سنتی و قرانی بیماری فیستول را درمان کرد؟
پوست صورتم هم جوش دارد میتواند به بیماریم مربوط باشد؟
خواهشمندم کمکم کنید و پاسخو به ایمیلم بفرستید خیلی عذاب کشیدم

--------------------------------------------
ناهید
۱-۲۳-۱۳۹۳

با سلام و دعای خیر بابت همه راهنماییهاتون .دختری ۲۶ ساله هستم سونوکرافی نشون داده دو طرف رحم کیست دارم البته بار اول کفتند فقط یک طرف داره بعد از مصرف یه دوره قرص های هورمونی توسط متخصص با همه عوارض ان الان میکن دو طرفشه به اندازه ۴۶ میلیمتر ایا از نظر شما درمانی دارد خیلی نکران وناراحتم .ضمنا جواب سوالات در کدام قسمت می اید یک دنیا ممنونم

--------------------------------------------
فرشته
۲-۲-۱۳۹۳

من از داکتر خواهش می کنم که در مورد درمان پف چشم چیزی بگوید تشکر

--------------------------------------------
علیرضا
۲-۸-۱۳۹۳

باسلام وخسته نباشید خواهشمندم نحوه تماس یا ملاقات با دکتر را اعلام کنید ممنون

--------------------------------------------
علیرضا
۲-۸-۱۳۹۳

باسلام و تشکر فراوان برای شما واستاد خدادادی ارزوی سلامتی وطول عمر باعزت دارم خواهشمندم نحوه درمان رفلاکس اسید معده با نسخه استاد را برایم بگین سلامت وپایدار باشید

--------------------------------------------
قاسمی
۳-۱۲-۱۳۹۳

سلام علیکم
ایا راهی برای ارتباط با دکتر خدادای را به من معرفی می کنید من سولات زیادی از ایشان دارم ولی …
با تشکر
التماس دعا

--------------------------------------------
ی اشنا
۳-۲۰-۱۳۹۳

خودتونو گیر بیارین دانلود نمشه الکی تو سایت نوشتین دانلود کنین

--------------------------------------------
ایهان
۳-۲۸-۱۳۹۳

سلام با تشکر فراوان درخواستی از شما دارم که اگه ممکنه چند تا دستور غذا برای بجه ی۱۲ ماهم که هیچ چیزی نمی خوره بدین .ممنون میشم..

--------------------------------------------
ترکان
۳-۲۸-۱۳۹۳

درمان و تقوییت اعصاب با دارو گیاهی یا برای درمان سریع چه پیشنهادی دارین.ممنون از راهنماییهای عالی تون…

--------------------------------------------
سهیلا 33 ساله از تهران
۴-۵-۱۳۹۳

با سلام من حدود ۶
ماه است که به
ام
اس مبتلاشدم
لطفا بفرمایید ایا برای ما تغذیه گرم و خشک, یا سرد مناسب است ، با تشکر

--------------------------------------------
سمیرا
۴-۱۸-۱۳۹۳

سلامو من تنبلی چشم دارم آیا دکتر راهی رو برای درمان دارند؟

--------------------------------------------
امین
۴-۲۴-۱۳۹۳

با سلام خدمت استاد محترم
می خواستم بدونم آیا برای فردی به سن ۷۵ سال که سکته مغزی کرده و در حال حاضر بی حس و بی حرکت می باشد می توان کاری کرد

--------------------------------------------
مجید
۶-۱۳-۱۳۹۳

با سلام خدمت استاد گرامی
لظفا در مورد درمان بیماری لیکن پلانو پیلاریس نظر خود را بفرمایید. با تشکر

--------------------------------------------
علی
۶-۲۱-۱۳۹۳

سلام دوست عزیز لطفاً بنده رو با نام عسل ۱۰۰% طبیعی لینک فرمایید ممنون از لطف شما

--------------------------------------------
ناهید
۷-۲-۱۳۹۳

بسیار عالی بود

--------------------------------------------
ناشناس
۷-۷-۱۳۹۳

سلام برای درمان واریس چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟

--------------------------------------------
مریم
۷-۱۹-۱۳۹۳

سلام راه درمان موهای زائد وکیست پلی کیستیک چیست درضمن برای ازبین رفتن سرد مزاجی ام چیکار کنم

--------------------------------------------
مریم
۷-۱۹-۱۳۹۳

سلام راه درمان موهای زائد وکیست پلی کیستیک چیست درضمن من درروابط زناشویی بسیار سرد مزاجم راه حل چیست؟

--------------------------------------------
حسین جعفری
۷-۲۲-۱۳۹۳

سلام آقای دکتر -من ۲۳ سال هست که ضایعه نخاعی هستم و دچار مشکلات زیادی (بیماری) شدم که معمولا خاص این نوع بیماری می باشد از جمله بیماری های گوارشی و عفونی – لطفا لطفا به من ایمیل کنید تا کمی از آلام و دردهای ما کمتر شود- در ضمن چون در انجمن ضایعه نخاعی شهرستان عضو هستم می توانم نظرات شما انعکاس دهم – بتشکرا

--------------------------------------------
mmm
۷-۲۴-۱۳۹۳

سلام
من دو تا بیمار صعب العلاج دارم که دکترا ازشون قطع امید کردن.حاضرم هرکار بکنم که خوب بشن.باید بدونم کتابا به درد درمان اونا میخوره یا نه بعد بخرمشون.کجا میتونم در مورد بیمارام مشورت بگیرم؟لطفا بهم ایمیل کنید.
ممنون از لطفتون.

--------------------------------------------
راضنه
۸-۵-۱۳۹۳

سلام من ۱۵ ساله که ام اس دارم وجدیدا اصلا تعادل ندارم و شماگفته بودید باید روزی ۳بار اجابت مزاج داشنه باشم ولی ازجایی که من کنترل ادرار ومدفوعم رو ندارم نمیتونم از تجویز شما استفاده کنم لطفا به من بگویید چه کار کنم ؟لطفا درصورت امکان پاسخ رو به ایمیلم بفرستید قوری متشکرم

--------------------------------------------
فریبا خاتمی
۸-۲۴-۱۳۹۳

با سلام و عرض خسته نباشید . جناب آقای دکتر من خانمی ۴۴ ساله هستم که متآسفانه مدتهاست که از درد میگرن بیقرار شده ام و هر تعداد قرص مسکن استفاده نمایم تاثیری ندارد خواهش میکنم مراراهنمایی فرمائید . بسیار متشکرم

--------------------------------------------
ناشناس
۳-۲۵-۱۳۹۶

ج

--------------------------------------------
محمد سبحانی
۹-۸-۱۳۹۳

باسلام وعرض ادب سبحانی هستم از شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی
سوالی داشتم خدمتتون خانمم تیروئید داره هرچند داروهایش رو مصرف میکند ولی چاق میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

--------------------------------------------
ناشناس
۹-۱۲-۱۳۹۳

مرسی دکتر

--------------------------------------------
عنایت الله
۹-۱۷-۱۳۹۳

سلام برادرم درسن یک سالگی بخاطر تب شدیدی که داشت تشنج کرد والان داروهای والپروات سدیم کاربامازپین لاموتریژن پریمیدون را مصرف میکند ولی بازهم تشنج میکنه پیش چندتا دکتر رفتم گفتند خوب نمیشه ولی من از رحمت های خدا ناامید نیستم الان بیست سال سن داره لطفا راهنمایی ام کنید (لطفا جواب رو برام ایمیل کنید)

--------------------------------------------
هادی از بجنورد
۹-۲۱-۱۳۹۳

من بااستفاده از کتاب ۱۵روز تاسلامتی ۲۵کیلو وزن کم کردم

--------------------------------------------
sahar
۱۰-۵-۱۳۹۳

ببخشیداستاد،اگه میشه شماره تماستون روبزارید توسایت.واقعاممنون میشم.

--------------------------------------------
هاشم
۱۰-۱۵-۱۳۹۳

مردی ۳۷ ساله هستم ۱٫۵سال پیش دچار فیستول مقعد شدم ایا با عمل کردن خوب میشوم و یا بعد از عمل عود میکند خواهش مکنم مرا راهنمایی کنید

--------------------------------------------
رحمانی از کرمان
۱۰-۱۸-۱۳۹۳

با سلام وخسته نباشید خدمت دکتر خدادادی من۳۵ سال سن دارم حدود ۲سال است متوجه شدم پلی نوروپاتی دارم آیا شما برای درد من درمانی دارید لطفآ راهنمایی ام کنید.چه جوری می توانم با شما ملاقات بکنم

--------------------------------------------
کاشی زاده
۱۰-۲۷-۱۳۹۳

باسلام وتشکر بنده ۴۱ساله هستم حدود دوسال میشه که دچار دلپیچه و درد زیر شکم و گاهی اسهال دارم و این مشگل از زمان بارداری بوجود آمد لطفا مرا راهنمایی کنید چه کار کنم ؟آیا عسل درمانی مشکل مرا حل می کند؟

--------------------------------------------
زهرا
۱۱-۶-۱۳۹۳

سلام آقای دکتر من خواهر برادری هستم که از۱۷سالگی مبتلا به ناراحتی اعصاب شده و حالا ۳۸ سال داره.۳ سال پیش متوجه شدیم مبتلابه ms هم شده و قبل از اون به علت ضعیف بودن اسپرم عقیم هم بودن.حمله اام اس علی اول از پاهاش شروع شد حالا کمی لنگ می زنه.یکی دو بارم حمله از چشماش بود طوری که اصلا نمیدی.حالا زنش میخواد ازش طلاق بگیره و این شرایط رو حیش کلا به هم میریزه.به علت ناتوانی جسمی دفترچه بهش تعلق نگرفت و حالا توان کارگری ساختمان نداره.پدرم بناست و نمیتونه زیاد کمکش کنه.تو رو خدا یه آدرس رو سایتتون بارید که بتونیم برادرمو بیایم حضورتون.من یقین دارم شما به لطف خدا میتونی برادرمو درمان کنید.تمام امیدم بعد خدا به شماست.تورا به خدا نا امیدم نکنید.باتش از شما

--------------------------------------------
میرچاکر
۳-۱۲-۱۳۹۴

استادسلام علیکم بنده مبتلا به هلیکوباکتر شدم که دو دوره درمان برام تجویز شده اندوسکوپی نکردم وعسل درمانی طبق گفته شما لیموعسل اب یخ .عسل اصیل محلی خودمان را استفاده اما هنوز اگر ماست بخورم یکسری غذاهای دیگر معدهام شدیدسنگین وضعف وکسالت بمن دست میدهد .متشکرمیشوم راهنمائی کنید

--------------------------------------------
7932030
۳-۱۳-۱۳۹۴

سلام آقای خدادادی….من خانمی هستم ۴۴ ساله که گرفتار تب مالت شدم…تقریبا یک ماه ونیم دارم آمپول میزنم بدنم خیلی ضعیف شده …….میخواستم بدونم چه غذاهایی باید بخورم ونخورم البته کم خون هم هستم …..میخوام زود خوب بشم چون خیلی اذیت شدم …

--------------------------------------------
لیلا
۳-۱۶-۱۳۹۴

سلام اقای دکتر .من با همین کتاب عسل درمانی رژیم یک ماهه سلامتی را برای بیماری کم کاری تیرویید گرفته ام .امروز روز پانزدهم است و گلودرد و سرماخوردگی دارم .خواستم ببینم می توانم از دم کرده های گیاهی مثل پنیرک و آویشن و… بخورم یا نه . تشکر از کتاب های بسیار مفیدتان .

--------------------------------------------
لیلا
۳-۱۶-۱۳۹۴

با سلام .آیا در رژیم ۱۵ روزه سلامتی می توان از دم کرده های گیاهی استفاده کرد؟

--------------------------------------------
خدیجه
۴-۵-۱۳۹۴

سلام من از استاد خیلی ممنوم که برای سلامتی مردم که با ارزش ترین داشته انسان هست و حفظ ان بسیار مهمه انقدر وقت گذاشتن من ۲۷ سالمه و دارای واریس خفیف هستم یعنی به صورت رگهای ریز است و هنوز دردناک نشده و می دانم که به علت زیاد ایستادن دچار شده ام برای درمان و جلوگیری از پیشروی ان باید چه کار ی انجام دهم؟ با سپاس فراوان از استاد ارجمند

--------------------------------------------
احمد ابراهیمی
۴-۱۸-۱۳۹۴

با سلام بنده سی دی های شما را شنیده ام بسیار مفید وبا ارزش خدا خیرتان دهد.خدمتتان عرض کنم مدتیست لکه های بیسی روی بدنم هست ایا درمانی برایم دارید؟متشکرم

--------------------------------------------
امین ه
۴-۲۰-۱۳۹۴

سلام پسری هستم ۳۰ ساله جثه بسیار لاغر دارم وزنم ۴۵ کیلوگرم و قدم ۱۷۰ سانتی متر می باشد اشتهایم خوب هست اکثر گروه های غذایی را مصرف می کنم ولی چاق نمی شوم چکار کنم تا از این وضعیت نجات یابم.؟

--------------------------------------------
س
۴-۳۰-۱۳۹۴

سلام خانمی ۲۹ ساله هستم و میبتلا به ویروس زگبل تناسلی . آیا با عسل درمانی میتونم از شر این بیماری خلاص شوم؟ لطفا کمکم کنید

--------------------------------------------
سیما
۵-۳۱-۱۳۹۴

میخواهم با دکتر صحبت کنم

--------------------------------------------
علی001
۶-۴-۱۳۹۴

سلام اقای دکتر چطوری میتونم سی دهاتون رو تهیه کنم

--------------------------------------------
مینا74
۶-۴-۱۳۹۴

باسلام خدمت آقای دکتر چطوری خانمی هستم سن ۲۱ساله از لاغری رنج میبرم قد۱۶۵ وزنم ۴۸کیلو آزمایش دادم هیج مشکلی نداشتم لطفا راهنمایم کنین.تشکر

--------------------------------------------
مسعود
۶-۱۱-۱۳۹۴

سه شبانه روز از عسل و لیموترش استفاده کردم تاثیرش مثبت وعالی بود.

--------------------------------------------
مسعود
۶-۱۱-۱۳۹۴

سلام
لطفا در مورد رهایی از این بیماری مرا راهنمایی فرمایید.
بعد از دسشویی و خارج شدن از آن یک قطره(نه بیشتر) ادرار می آید، که مجبور میشوم دوباره به دستشویی برگردم و خود را پاک کنم. بعضی وقت ها و در هنگام نماز خواندن موقع رکوع یک قطره ادرار میآید.
خلاصه همیشه بعد از انجام دستشویی خیلی اذیت می شم.
متشکرم

--------------------------------------------
حمید
۶-۱۲-۱۳۹۴

سلام من ویتیلیگو یا لک و پیست دارم ایا راه درمانی وجود داره یا نه؟ اگه وجود داره چطوریه؟

--------------------------------------------
فرزاد
۶-۱۳-۱۳۹۴

سلام
۴۶سال سن دارم و اجابت مزاجم زیاد است ۴/۵بار ودل پیچه دارم لطفا راهنمایی کنید

--------------------------------------------
نگار کیانی
۶-۱۶-۱۳۹۴

درمان واسه تلاسمی مینور هست؟

--------------------------------------------
نگار کیانی
۶-۱۶-۱۳۹۴

عسل واسه درمان تلاسمی مینور خوبه

--------------------------------------------
نگار کیانی
۶-۱۶-۱۳۹۴

چرا کسی جواب نمیده 🙁

--------------------------------------------
سیدعلی موسوی صدر
۶-۲۷-۱۳۹۴

با سلام فرزندم هفت سال تمام میباشد و حدود دو سال است که هر شش ماه یکبار تشنج میکند البته زیر نظر متخصص قرص تگروتول ۲۰۰ و شربت والپروات سدیم مصرف میکند لطفا” خواهشمندم که برای درمان فرزندم راهنمایی بفرمایید با تشکر

--------------------------------------------
غلامی
۷-۲-۱۳۹۴

با سلام خواهش مندم ادرسی برای ویزیت بفرمایید.
نیاز به درمان دارم.هنوز ۲۳ سالمه

--------------------------------------------
ناصر
۷-۶-۱۳۹۴

هیچ دکتری ندیدم که شمارشو در اختیار عموم قرار بده.اجرتون با خداوند منان.

--------------------------------------------
ناشناس
۷-۲۴-۱۳۹۴

سلام من تازه آشناشدم باکتاب دکترامیدوارم خوب باشه صفورا

--------------------------------------------
سعیدمسلمی
۸-۱۰-۱۳۹۴

دکتر جان سلام درخصوص بیماری خونیm.mکه پدر بنده حدود ۷سال است که مبتلا هستند میتوان با عسل درمان شود ارشاد بفرمایید تشکر

--------------------------------------------
ناشناس
۸-۲۱-۱۳۹۴

سلام من راه درمان پرکاری تیرویید میخوام میخواستم کدوم کتابو باید تهیه کنم

--------------------------------------------
یاوری
۱۰-۱۳-۱۳۹۴

برای عفونت دندان

--------------------------------------------
ناشناس
۱۰-۱۶-۱۳۹۴

پسرمن دوسال ونیم است از بچگی تند تند سرما میخوره اللنم سرما خورده چیکار کنم؟دارو بدم؟اگه میشه جواب بدید خیلی متشکرم

--------------------------------------------
سهیل
۱۱-۲-۱۳۹۴

سلام. من ۷ساله مبتلا به اسهال شدم از۱۷سالگی دکترا گفتن عصبیه تمام مدت تحت درمانشون بودم ۱میلیارد قرص خوردم. طب سوزنی رفتم هیپنوتیزم رفتم درمان گیاهی ۱سال رفتم هیچ ۱درصدم خوب نشدم انگار روده هام یادشون رفته خوب بشن دکترام قربونشون برم اول قول میدن بعد که خوب تلکت کردن با پوزخند میگن تا اخر عمر خوب نمیشی اونا میگن درمان سنتی وقت تلف کردنه همشون دروغگوان. محققا. سنتی هم میگن اونا دلالن کاسبن این وسط بیمار بخت برگشته چکار کنه همشون نتونستن یه اسهال بند بیارن چه برسه ب سرطان و ام اس بخدا تو شرایطی که این جماعت بی معرفت راه انداختن مرگ بهترین سعادته تا اسیر دست که و مه شدن فقط شدیم توپ واسه پاسکاری ای لعنت به این زندگی

--------------------------------------------
سمیرامعینی
۱۱-۲۰-۱۳۹۴

سلام برای درمان بیماری رماتیسم پیشنهادشماکدام کتاب است?

--------------------------------------------
علی
۱۱-۲۳-۱۳۹۴

سلام طب سوجوک سر بزنید خصوصا شما خانم سهیل توایترنت سرچ کنید رضا شکوری عضو انجمن

--------------------------------------------
ناشناس
۱۱-۲۶-۱۳۹۴

سلام اقای دکتر الان ۳۰سال ازدواج کردم بچهدار نشدم دکتراها هم جواب شوهرم کردن تورابه قران شمارای بده که با شما تماس بگیریم

--------------------------------------------
zz
۱۱-۲۸-۱۳۹۴

سلام
لطفادرمورد درمان لیکن پلانوپلاریس نظر خود را بفرمایید.آیا رشد مجدد موها امکان پذیر است؟

--------------------------------------------
ناشناس
۱۲-۲۲-۱۳۹۴

سلام آقای دکتر آیا برای بیماری ام اس درمانی هست؟؟

--------------------------------------------
نسیم
۱-۱۵-۱۳۹۵

باسلام . بنده مبتلا به آندومتریز هستم و باردار هم نشدم از کدامیک از کتابهای شما میتوانم استفاده کنم که کمک کند به درمان آندومتریوز؟
با تشکر

--------------------------------------------
علی
۴-۱۱-۱۳۹۵

من شب کوری دارم اگه واقعا دکترین و بلدین چطوری درمان کنید روش در مان را بهم بدین هزینش هم برام فرقی نمیکنه. با تشکر.

--------------------------------------------
ولی
۵-۱۳-۱۳۹۵

سلام: تقریبا حدود ۱۵ سال است که ناقل هپاتیت بی هستم هر۶ماه آنزیمهای کبدی را چک میکنم فعلا نرمال هستند هنوز دارو مصرف نمیکنم اما مدتی است دچار درد معده وروده شده ام برای درمان قطعی این بیماری چکارکنم؟

--------------------------------------------
ز ز
۶-۲۸-۱۳۹۵

به علت دیسک کمرو بیرون زدگی مهره ۴و۵ عصب پای چپم ضعیف شده است وموقع راه رفتن لنگ میزنم وپای چپم دچار ضعف عصب شده ایا واقعا عسل درمانی موثر است لطفامرا راهنمایی کنید پزشکن مغز واعصاب وستون فقرات نظر دادند که عصبت ضعیف شده

--------------------------------------------
ولی نجفی
۷-۹-۱۳۹۵

خیلی خوبه از مهندس در باره خارش شدید بدن سوال دارم خیلی آزار دهنده است روزی دو عدد قرص کتوتیفن استفاده می کنم واقعا خسته شدم کمکم کنید متشکرم از گچساران

--------------------------------------------
سجاد خدا بنده
۷-۱۴-۱۳۹۵

سلام به علت استرس زیاد در ۴ فصل سال از ناحیه ی زیر بغل عرق می کنم بخاطر همین اعتماد به نفسم از دست دادن و دارای طبع گرمی هستم تو رو خدا بگین باید چیکار کنم

--------------------------------------------
ناشناس
۱۱-۴-۱۳۹۵

سلام.دختر ۷ساله ام ۱۱ماهه به دیابت نوع یک مبتلا شده وانسولین نوورپید ولانتوس استفاده میکنه،ایا درمانی برای دیابت نوع ۱وجود دارد؟قطعادرمان دارد اول خدا ،اخر شما اقای دکتر به خاطر خدا راهنماییم کنید ،به خاطر حضرت رقیه ،من دیشب شمارادر برنامه شابک دیدم واین را لطف خدا میدانم که بتوانم به لطف خدا وکمک شما دخترم وهزاران دیابتی دیگر را درمان کرد،منتظر جوابتون میمونم زود جوابم را بدهید .بهاره از اصفهان

--------------------------------------------
م_م
۱۱-۱۵-۱۳۹۵

من فیبرم (میوم)رحم دارم ومدام دردشدید دارم، وباعث تنبلی تخمدان شده وباعث سقط مکرر(۳)شده ام، آقای دکترشماچه درمانی رابرای ماتجویزمی کنید،

--------------------------------------------
م_م
۱۱-۱۵-۱۳۹۵

سلام، خسته نباشید، باچه شمارهای باشماتماس بگیریم.باتشکر

--------------------------------------------
مخصوص هستم
۱۱-۱۵-۱۳۹۵

میخواستم درباره شب کیه چشمم اسیب دیده بپرسم در اثر ضربه که به چشمم واردد شد دچار ناببنای شدم دکتر من میگوید احتیاج به سلولهای بنیادی شبکیه دارد از شما خواهش میکنم من را کمک کنید

--------------------------------------------
لیلا
۱۱-۳۰-۱۳۹۵

باسلام خدمت آقای دکتر.من واقعابه گفته های شماایمان دهرم.لطف کنیدطریقه ی تماس باجنابعالی رابفرستید

--------------------------------------------
حبیب
۱۲-۲۶-۱۳۹۵

سلام بر دکتر عزیز من سخنرانی ها ی جنابعالی رو گوش کردم و همچنین کتاب پانزده روز تا سلامتی شما را خواندم واقعا لذت بردم و بسیار از شما تشکر میکنم که زکات دانایی خود را به ما می پردازید

--------------------------------------------
فاطمه زهرا
۱-۱۳-۱۳۹۶

سلام اقای دکترخدادادی من تو یکی از همایش هاتون تو دانشگاه اصفهان بودم خیلی خوشم اومد از سخنانتون. فقط خواستم بدونم واسه کاهش وزن به صورت موضعی ورفع تیرگی قسمتهایی از بدن چی می تونید تجویز کنید سپاسگزارم

--------------------------------------------
ابدال
۱-۱۳-۱۳۹۶

سلام میشه درموردکاهش وزن ورفع تیرگی بدن تجویز داشته باشید برام.سپاس گزارم. یه راه ارتباط مستقیم جزاون شماره همراه تو اون یک ساعت بهم بگید ممنون.

--------------------------------------------
فاطمه
۲-۱۸-۱۳۹۶

سلام خیلی دنبال شماره ای ازتون بودم ما خانوادگی مشکلات جسمی زیادی داریم اگه میشه شمارتون یا راه ارتباطیتون بدین ممنون

--------------------------------------------
عذرا
۲-۲۰-۱۳۹۶

با سلام خدمت آقای خدادادی. من مدت زیادی هست که دچار کیست در پستان هستم آیا با عسل درمانی خوب می شم.

--------------------------------------------
ناشناس
۳-۱۲-۱۳۹۶

سلام من مبتلا به آندومتریوز هستم نمیخام عمل کنم.میخام سنتی درمان بشم لطفا راهنمایی کنید
خواهشا جواب میل ها رو بدید که استفاده کنیم

--------------------------------------------
رویا
۶-۸-۱۳۹۶

با سلام من این کتاب رو خریدم انچنان مطالبی که اینقدر تبلیغ میکنند نداره به نظر من بیشتر تکرار هست .

--------------------------------------------
لیلا
۷-۱۲-۱۳۹۶

دچار بیمار ی اندومتریوز هستم نمیخوام رحمم رو در بیارم امکانش هست با طب سنتی درمان بشم

--------------------------------------------
icon ثبت نظر