کتاب ارمغان تندرستی - دکتر خدادادی | کتاب های استاد خدادادی


کتاب ارمغان تندرستی – استاد خدادادی
بازدید: 37,636 views دسته: کتاب های استاد خدادادی
کتاب ارمغان تندرستیکتاب ارمغان تندرستی – ویرایش جدید
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۲)
موضوع: آشپزی , دستورالعملهای آشپزی – راهنمای زندگی افراد خانه دار
پدید آورنده: جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی
ناشر: نشر ندای سینا
زبان: فارسی
 
نوع چاپ: وزیری (گالینگور)
تعداد صفحات:۴۹۵ صفحه + ۳۰ صفحه مصور رنگی گلاسه (تصویر غذاهای آموزشی)
قیمت  : ۳۵,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف : ۲۴,۵۰۰ تومان
 

برای مشاهده ی فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید .

 

 

در ارمغان تندرستی می خوانید …:

دستور تهیه انواع پلوها – روش طبخ انواع خورش های گیاهی – انواع خوراک های گیاهی – انواع دلمه ها – انواع کتلت ها – انواع سمبوسه ها – انواع آش ها – انواع سوپ ها – انواع سالادها – انواع سس ها – انواع جوانه ها – انواع دسرها – انواع مرباجات خام – انواع شکلات ها – انواع بستنی ها – انواع شیرهای گیاهی – انواع نوشیدنی سرد و گرم – انواع ترشی جات – انواع نکتار میوه جات – انواع آب سبزیجات – انواع کبابهای حیوانی و دریایی – انواع آب گوشتها – انواع خوراک ماهی و میگو – انواع کوفته ها – انواع خورش های گوشتی – انواع حلیم های گوشتی – و انواع خوراک های گوناگون…

در این کتاب انواع مواد غذایی سالم و مورد تایید طب قرآنی به ساده ترین روش آموزش داده می شود .

خرید نقدی

استاد جمشید خدادادی در کتاب ارمغان تندرستی در مورد غذاهای گوشتی و دریایی و سنتی نیز مطالب ارزنده ای را به رشته ی تحریر در آورده است تا خوانندگانی که به این نوع غذاها علاقه مند هستند بتوانند به نحو احسن از کتاب استفاده کنند.استاد جمشید خدادادی دست به ابتکارات ارزنده ای زده است که ارزش کتاب ارمغان تندرستی را چندین برابر می کند و به راحتی می توان غذاها را اماده کرد و مورد استفاده قرار داد.

در کتاب ارمغان تندرستی سعی شده است که غذاهای ایرانی و بخار پز استفاده شود تا بیوشیمی غذاها تغییر نکند. همچنین تهیه ی انواع شیرهای گیاهی و آب میوه جات و سبزیجات به روش نوینی بیان شده است, که شادابی و نشاط را به کسانی که از این نوع غذاها استفاده می کنند, هدیه می کند.

دکتر محمدهادی موذن جامی عضو کمیته طب اسلامی و طب سنتی فرهنگستان علوم پزشکی و رئیس هیئت مدیره موسسه پژوهشی طب قرآنی و مائده طلایی در مقدمه کتاب ارمغان تندرستی استاد خدادادی می نویسد :
اثر حاضر که حاصل تجربیات و مطالعات مولف در زمینه تغذیه سالم و طبیعی است ، واجد امتیازهایی به شرح زیر است :
در این کتاب از غذاهای فرنگی خبری نیست .
سرخ کردن و فریزشدن و سایر موارد که امروزه بین خانواده ها رواج دارد ، در این کتاب وجود ندارد .
امروزه اکثر غذای خانواده ها را گوشت مرغ تشکیل می دهد که مطلقا در این کتاب دیده نمی شود .
چگونگی و روش آشپزی غذاهای سالم (همراه با نوآوری) بیان گردیده است . مسئله بسیار مهمی که در این کتاب وجود دارد ، نحوه تهیه انواع شیروش ها با چهار مغز ( و نیز اخیرا دوغ وش یا به اصلاح مولف دوغ گیاهی با مغز بادام ) است که بسیاری از نیازهای بدن انسان را تامین می کند و علاوه بر آن یک نشاط و طراوت و شادابی مضاعف را به انسان می دهد .
کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگ زیبا و جذاب است و هر گوشه و کنار این سرزمین ، آداب و سنن زیبایی دارد که باید حفظ شود و همچنین هر شهر و روستایی از این کشور از غذاهای بسیار خوش آب و رنگ و لذیذی استفاده می کنند که این سنت ها باید مورد استفاده نسل جدید قرار گیرد .
متاسفانه امروزه برخی شیوه های نادرست در زمینه تغذیه ، در حال رواج در میان خانواده هاست که سلامتی و نشاط جامعه را تهدید می کند و با گسترش استفاده انواع غذاهای غیر ایرانی و فست فودها و نیز زیاده روی در مصرف نمک ، شکر و چربی ها  روز به روز شاهد انواع بیماری های صعب العلاج در کشورمان هستیم . هدف این کتاب ترویج استفاده از انواع غذاهای ایرانی برای حفظ سلامتی شهروندان و آگاهی بخشی به آنان است .
در این کتاب مولف تلاش کرده است با هدف اشاعه فرهنگ استفاده از غذاهای سنتی و سالم و حفظ ذائقه ایرانی ، غذاهایی را معرفی کند و آموزش دهد که در آن از رنگ ها و اسانس ها و مواد شیمیایی استفاده نشده است .
سخن آخر این که باید دانست چه می خوریم ، چقدر و برای چه ؟ خوردن باید برای زندگی توام با شکر و عمل صالحانه باشد ، نه اینکه زندگی برای خوردن ! از خداوند می خواهیم که ما را از مواهب مادی و معنوی خویش بهره مند فرماید .
آشنایی با استاد خدادادی
مهندس جمشید خدادادی متولد سال ۱۳۳۵ است وی اعلام داشته, در کنار کار تدریس, حدود ۲۰ سال است که از سال ۱۳۶۹ تحقیقات قرآنی انجام می دهند . و پژوهش گسترده ای را در زمینۀ تغذیۀ انسان آغاز کرده و خود را مبتکر و بنیانگذار طب قرآنی در جهان می داند. وی به خاطر ابتکارها و نوآوری هایش, تاکنون موفق به دریافت دو دیپلم افتخار از جامعۀ مخترعین و مبتکرین ایران شده, که یکی از آنها در خصوص « درمان نازایی با استفاده از رژیم غذایی » است . خداوند می فرماید زمانی انسان را کرامت دادیم که غذای پاک به او دادیم .
به اعتقاد وی ; شعار اساسی قرآن در خصوص تغذیه و سلامتی انسان این است: غذای انسان داروی انسان است و داروی انسان غذای انسان .
اساس طب قرآنی فقط تغذیه است و ایشان هیچ داروی دیگری را برای درمان توصیه نمی کند .
به اعتقاد مهندس جمشید خدادادی, طب قرآنی دارای ویژگی های برتر زیر است :
– طب قرانی از همه طب های رایج در جهان ، سریعتر جواب می دهد .
-وی اعلام می دارد که بر اساس تحقیقات و نتایجی بدست آورده با عمل به دستورات طب قرآنی: اوریون ۳ روزه درمان می شود.
هیلکو باکتر معده ۳ روزه
پرکاری و یا کم کاری تروئید ۱۵ روزه
و میگرن در یک هفته درمان می شود. و…
– ضمن اینکه در این شیوه بر خلاف طب امروز علت بیماری کاملا کشف شده و به طور کامل مداوا صورت می گیرد.
لازم به ذکر است که طبق اعلام ایشان, دانشجویان رشته های مختلف و بسیاری از پزشکان در کلاس درسهای او حضور داشته اند . و با یک رژیم غذایی مناسب می توان هم از سلامتی خود مراقبت نمود و هم حتّی از بسیاری از بیماری های صعب العلاج رهایی یافت.

در مقدمه کتاب ارمغان تندرستی می خوانیم :

امروزه با پیشرفت علم ، صنعت و تکنولوژی ، غذاهای انسان دست خوش تغییرات بزرگی شده است . مهم ترین مسئله‌ای که در این رابطه باید به آن اشاره کرد ، این است که انسان‌ها در حال حاضر بیش تر از گذشته خود را فراموش کرده‌اند و تنها چیزی که برای آن‌ها‌ اهمیت ندارد ، نوع تغذیه است ؛ در حالی که مهم‌ترین و حیاتی‌ترین مسئله باید مسئله‌ی تغذیه باشد ؛ زیرا سلامتی و نشاط انسان‌ها به نوع غذای آن‌ها بستگی دارد .

تمام موجودات جهان خلقت به غذا نیاز دارند و برای زندگی و بقای خود از غذاهایی  که خداوند متعال برای آن‌ها مقرر کرده است ، استفاده می‌کنند . نکته‌ی جالب توجه این است که هیچ موجودی برخلاف فطرت و غریزه‌ی خود غذا نمی‌خورد و اگر غذایی که برای او تعیین شده است ، در دسترس نباشد ؛ از شدت گرسنگی از بین خواهد رفت .

 خداود انسان را خلق کرده و او را گل سر سبد آفرینش قرار داده و غذایش را از بهترین نوع معین کرده است . اگر در غذا‌هایی که خداوند برای انسان مقرر کرده است ، اندکی دقت کنیم شگفت زده خواهیم شد . خداوند متعال غذای اصلی انسان را گیاه قرار داده است . او دو بار در قرآن کریم به انسان امر می‌کند به غذایی که می‌خورد ، به دقت بنگرد این امر برای چیست ؟ چرا خداوند در مورد غذای انسان این قدر توجه می‌کند و چرا ما انسان‌ها تا این اندازه به آن بی‌توجهیم ؟!

وجود انسان به تغذیه و نوع آن وابسته است . نوع غذایی که انسان تناول می‌کند ، شخصیت وجودی او را می‌سازد . در این رابطه ، مثل معروفی بدین مضمون است که « بگو چه می‌خوری تا بگویم کیستی » .

امروز جای بسی تأسف است که فرهنگ تغذیه‌ی غربی در جامعه‌ی ما حاکم شده است . بیش تر غربی‌ها به خاطر نوع تغذیه دچار بیماری لاعلاج « کولیت » هستند . ما شرقی‌ها نیز با تبعیت از آن‌ها به غذاهای مصنوعی و بی‌محتوا رو آورده و خود را بیمار کرده‌ایم . این فرهنگ تغذیه در کشور ما همه گیر شده و دامن گیر بسیاری از افراد گردیده است !

اگر عصر و شب به رستوران‌ها و ساندویچ فروشی‌ها سری بزنیم ، آن‌جا را مملو از جمعیت می‌بینیم ! وقتی از آن‌ها می‌پرسیم چرا از این غذا‌ها استفاده می‌کنید می گویند چون که خوشمزه است !

جالب این‌جاست که این گونه مزه‌ها مصنوعی بوده و نه تنها مفید نیستند ، بلکه بسیار هم مضرند و عوارض متعددی از جمله : ناراحتی‌های عصبی ، ریزش مو ، ناراحتی‌های پوستی ، ناراحتی‌های زنانه و … ، بد‌تر از همه حاکم شدن فرهنگ استفاده از غذا‌های آماده  ( fast food) در ایران – که فوق العاده شیوع پیدا کرده است – را به دنبال دارند . بنده در شگفتم که چرا ما انسان‌ها که گل سر سبد جهان هستی هستیم ؛ اندکی در این باره  نمی‌اندیشیم ؟

این غذاها جز ذات انسان می‌شود و رگ و پی او را می‌سازد . امروزه متأسفانه بیمارستان‌ها مملو از بیماران صعب العلاج شده است . وقتی علت را بررسی می‌کنیم ، می‌بینیم که منشأ بیش تر این بیماری‌ها تغذیه‌ی غلط و نادرست است . خوانندگان به این نکته توجه کافی مبذول دارند که امروزه متأسفانه انواع بیماری‌ها شیوع پیدا کرده و سلامتی به خطر افتاده است !

بسیاری از حالات روحی انسان نیز به نوع غذایی بستگی دارد که تناول می‌کند . آیا بهتر نیست که انسان و حالات روحی‌اش به لطافت گل وگیاه باشد ؟!

با مصرف غذاهای پاک و گیاهی ، می‌توانیم روحی لطیف و حساس هم‌چون گل داشته باشیم و پیوسته در قلبمان مهر و محبت و عاطفه حکم فرما باشد .

پس بکوشیم در تغذیه‌ی خود نهایت دقت وسلیقه را داشته باشیم تا همیشه سالم و با نشاط بمانیم .

در همین راستا ، نگارنده تصمیم گرفت کاری انجام دهد که تاکنون صورت نگرفته است . نویسنده سال‌های طولانی به صورت کاملا علمی و بسیار دقیق در مورد تغذیه به تحقیق پرداخته و نتایج فوق العاده‌ای به دست آورده که در جهان تغذیه بی‌سابقه بوده است !

او معتقد است با تغذیه‌ی صحیح به راحتی می‌توان از بسیاری از بیماری‌ها پیش گیری کرد و سلامتی را برای خود و خانواده به ارمغان آورد . وی در این رابطه ، مهم ترین و اصلی‌ترین فاکتور را تغذیه از مواد سالم و طبیعی از یک سو و تغذیه به روش صحیح از سوی دیگر می‌داند .

ممکن است خواننده بپرسد کتاب تغذیه چه ربطی به پیش گیری از بیماری‌ها دارد؟ ! باید گفت تغذیه رابطه‌ی مستقیمی با انواع بیماری‌ها دارد و با نوع تغذیه ، هم می‌توان از آن‌ها پیش گیری کرد و هم انواع بیماری‌ها را برطرف نمود . در یک جمله می‌توان گفت تغذیه در این رابطه معجزه می‌کند .

نگارنده از زمانی‌که این تحقیق را شروع کرده هدفش چیزی جز خدمت به هم وطنان عزیز نبوده است . در واقع ، ناآگاهی از چگونگی تغذیه ، انسان را دچار مشکلات فراوانی می‌کند. اشخاصی که بر اثر داشتن رژیم غذایی مناسب برای باردار شدن و برطرف شدن بسیاری از بیماری‌های صعب العلاج به نتیجه رسیده‌‌اند – که تعداد آن‌ها نیز زیاد است – به این امر آگاهی کامل دارند و می‌دانند این مطلب حقیقت محض است .

از این رو نگارنده تصمیم گرفت کاری را در این زمینه شروع کند و به انجام برساند که تاکنون کسی انجانم نداده است ؛ زیرا سلامتی و بیماری هر خانواده در دست خانم خانه دار است .

 اگر گوشت و مرغ و سرخ کردن غذا را از دست خانم خانه دار بگیریم ، دیگر غذا درست کردن برایش مفهومی ندارد و نمی‌داند که چه باید بکند و چه چیزی را برای اهل منزل آماده نماید ! به ویژه اگر قرار باشد این خانم از تعدادی مهمان هم پذیرایی کند ! به اعتقاد او مگر می‌شود بدون گوشت و مرغ سرخ کردن ، غذا‌‌های رنگارنگ و خوشمزه درست کرد ؟ !

در هر حال ، نگارنده سعی کرده است کتاب حاضر از هر نظر کامل باشد ، تا خانم خانه‌دار در تصمیم گیری دچار اشکال نشود . به این علت ، هر چیزی را که احساس کرده در این رابطه مورد نیاز است ، از آن جمله : انواع غذاهای گیاهی ، حیوانی ، دریایی ؛ نکتار میوه‌جات و سبزیجات ، به گونه‌ای که در آن جای داده است .

در این کتاب به غذاهای گوشتی که غذای بیش تر خانواده‌هاست نیز پرداخته شده با این تفاوت که طرز تهیه‌ی آن‌ها به روش بخار پز آموزش داده شده است . توصیه‌ی نگارنده به همه‌ی خوانندگان عزیز این است که تا حد امکان از غذاهای گوشتی کم تر استفاده کنند .

استفاده از غذاهای سالم و خوش مزه موجب سلامتی و نشاط انسان خواهد شد .

نه غذاهایی که با انواع اسانس‌ها و دیگر افزودنی‌های مضر ، طعم و مزه‌ی مصنوعی پیدا می‌کند . امروزه دستکاری در غذا‌ها و استفاده از مواد نگه دارنده مانند : سدیم نیتریت ، بنزوآت سدیم ، استات سدیم ، ای – دی – تی – ای ، بکینگ پودر ، جوش شیرین ، رنگ‌های شیمیایی ، پارافین جامد و مایع ، اسانس‌‌های مصنوعی و … ، منشأ بروز بسیاری از بیماری‌هاست ؛ در حالی که در این کتاب برای تهیه و خوشمزه کردن انواع گوناگون غذاهای گیاهی ، حیوانی و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، از هیچ کدام از این مواد استفاده نشده است .

 در این کتاب سعی شده است که همه‌ی نیازمندی‌های یک خانم خانه دار در زمینه‌ی تهیه‌ی انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها تأمین شود و نیاز به کتاب دیگری ندااشته باشد . مهم ترین ویژگی‌های کتاب حاضر عبارت است  از :

الف : علاوه بر غذاهای گیاهی که بخش عمده‌ی این کتاب را تشکیل می‌دهد ، از فر‌‌آورده‌های حیوانی ، مانند انواع گوشت ، بوقلمون ، ماهی ، میگو و تخم مرغ بومی به طور معقول استفاده شده است .

ب : از میان تمام فرآورده‌های گیاهی ، فقط از کشک و به مقدار بسیار کم از پنیر استفاده شده است ؛ زیرا در فرآورده‌های حیوانی  ، موادی باارزش تر و سالم تر از کشک نیست ، در هر ۱۰۰ گرم کشک خوب و سالم ، ۷۴/۵ گرم پروتئین وجود دارد و مابقی آن املاح ، کلسیم و ویتامین است .

توجه : بهتر است کشک مورد استفاده ، محلی باشد ؛ یعنی از شیر حیوانی که از علف صحرا تغذیه کرده است ، نه از ضایعات کشتارگاه ها ! تهیه شده باشد .

بهتر است کشک را از جای مطمئن تهیه کنید و با اضافه کردن یک لیوان آب به آن ، حداقل به مدت بیست دقیقه آن را بجوشانید و مرتب هم بزنید .

ج : در تهیه‌ی انواع گوناگون خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های متعددی که در این کتاب آموزش داده شده ، از قندهای مصنوعی ، مثل : قند و شکر به عنوان شیرین کننده ، استفاده نشده است .

د . برای تهیه‌ی انواع شیر‌ها ، از شیر معمولی استفاده نشده است ؛ استفاده از شیر‌های ذکر شده در این کتاب ، می‌تواند انواع ناراحتی‌ها و کسالت‌ها را برطرف کند .

ه . علاوه بر آموزش انواع گوناگون غذا‌های گیاهی و حیوانی ، طرز تهیه‌ی انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم ، انواع سالاد‌ها و دسر‌ها و نکتار میوه‌جات و آب سبزیجات و دم‌کردنی ها که می‌تواند آرام بخش باشد و خستگی را به سرعت از تن انسان بیرون کند، آموزش داده شده است .

و . تمام خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های مطرح شده در این کتاب از مواد طبیعی تهیه و به روش صحیح و درست طبخ می‌شوند و در نتیجه ، سلامتی و تندرستی را برای انسان به ارمغان می‌آورند .

ز . غذاها و نوشیدنی‌های مطرح شده در این کتاب ، علاوه بر این که متنوع و بسیار لذیذند ؛ از نظر اقتصادی ، هزینه‌ی تهیه‌ی آن‌ها نیز نسبتا پایین و ارزش غذایی و تولید انرژی لازم در آن‌ها بالاست .

کتاب حاضر در ۲۷ فصل مجزا ، طرز تهیه‌ی انواع گوناگون غذاهای گیاهی ، حیوانی دریایی ، انواع دسرها ، انواع سالادها ، انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و … ، را به شرح زیر آموزش می‌دهد :

۱٫       انواع پلوها
۲٫       انواع خورش‌های گیاهی
۳٫       انواع خواراک‌های گیاهی
۴٫       انواع دلمه‌ها
۵٫       انواع کتلت‌ها
۶٫       انواع سمبوسه‌ها
۷٫       انواع آش‌ها
۸٫       انواع سوپ‌ها
۹٫       انواع سالادها
۱۰٫         انواع سس‌ها
۱۱٫         انواع جوانه‌ها
۱۲٫         اناع دسرها
۱۳٫         انواع مرباجات خام
۱۴٫         انواع شکلات‌ها
۱۵٫         انواع بستنی‌ها
۱۶٫         انواع شیرهای گیاهی
۱۷٫         انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم
۱۸٫         انواع ترشی‌جات
۱۹٫         انواع نکتار میوه‌جات
۲۰٫         انواع آب سبزیجات
۲۱٫         انواع کباب‌های حیوانی و دریایی
۲۲٫         انواع آبگوشت‌ها
۲۳٫         انواع خواراک ماهی و میگو
۲۴٫         انواع کوفته‌ها
۲۵٫         انواع خورش‌های گوشتی
۲۶٫         انواع حلیم‌های گوشتی
۲۷٫         انواع خوراک‌های گوناگون

آشپزی و طبخ غذا یکی از کارهای لاینفک زندگی روزمره‌ی انسان‌هاست ؛ زیرا غذا مهم ترین عامل ادامه‌ی حیات انسان است . از این رو لازم است انسان‌ها از غذاهای سالم و مقوی و انرژی زا و ساده استفاده کنند تا همیشه سالم و تندرست باشند .

رمز سلامتی و نشاط انسان در استفاده از غذاهای ساه است ، بدن انسان فقط قادر است از غذاهای ساده تغذیه نماید . پسندیده است در هر وعده‌ی غذایی ، بیش از یک نوع غذا بر سر سفره  نباشد .  تداخل انواع غذاها بر سر یک سفره ، برای انسان مضر بوده و انسان را به زحمت می‌اندازد .

تنوع زمانی ارزش دارد که  در طول روز و هفته صورت پذیرد . در هر وعده از روز، تنها یک نوع غذای ساده میل کنید تا از همه‌ی مواد غذایی بهره مند شوید و تمام نیازمندی‌های بدنتان تأمین شود . غذای انسان باید داروی او باشد و داروی او هم غذایش باشد ؛ اگر چنین عمل کردیم دیگر بیماری در زندگی ما مفهومی نخواهد داشت . بسیاری از خوانندگان گرامی با رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از غذاهای سالم خیلی از ناراحتی‌های خود را از بین برده و به لطف الهی ، سلامت کامل را به دست آورده اند . نگارنده از این نظر خداوند منان را بسیار شاکر است . در پایان ، سلامتی و نشاط را برای همه‌ی خوانندگان گرامی آرزو‌ مندیم . امید است همیشه شاد و تندرست باشید و شکر نعمت‌های خدا را به جای آورید .

 

خرید نقدی


ملیکا
۱۰-۱۴-۱۳۹۰

سلام دکتر
مادر بزرگ من به بیماری سرطان پستان از نوع بدخیم مبتلا هست. اگه میشه رژیم غذایی این بیماری رو برام ایمیل کنید
هذینش هم هرچه قدر باشه قبول میکنم. خواهش میکنم کمکم کنید.این شماره ی داداشمه.ممنون میشم تماس بگیرید

--------------------------------------------
انسیه عزیزی
۱۲-۶-۱۳۹۰

سلام امیدوارم خوب باشید من خواستار کتاب آشپزی آقای خدادادی هستم لطفا ترتیبی بدهید که این کتاب بدست من برسد تشکر می کنم

--------------------------------------------
انسیه عزیزی
۱۲-۶-۱۳۹۰

سلام امیدوارم خوب باشید من انسیه عزیزی ۵۳ سال سن دارم مدت ۷ سال است که تغذیه ام طبق گروه خونی ام است گروه a هستم در اصفهان زندگی می کنم در کلاس آقای ایوبی شرکت کرده بودم که با نام آقای ایوبی آشنا شدم وبا افکار ایشان آشنا شدم و به سی دی های ایشان گوش دادم و بسیار خوشحال شدم و خیلی از سخنان ایشان استفاده کرده ام و زن بسیار سالمی هستم حالا کتاب آشپزی ایشان را می خواهم لطفا ترتیبی بفرمایید تا این کتاب به دست من برسدتشکر می کنم

--------------------------------------------
جواد
۵-۲۸-۱۳۹۱

کتاب خوبیه. با تشکر از آقای جمشیدی

--------------------------------------------
جواد
۵-۲۸-۱۳۹۱

در ضمن میخواستم بپرسم آیا این کتاب نسبت به کتاب سال ۸۶ تغییراتی داشته یا نه؟

--------------------------------------------
لیلا
۸-۱۲-۱۳۹۱

سلام و درود بر شما. لیلا هستم ۲۹ سال سن دارم. ۲۴ کیلو اضافه وزن دارم و رژیم های مختلفی گرفتم که هیچ تاثیری در کاهش وزنم نداشته است. لطفا راهنمایی ام کنید که کدام یک از کتاب های ارایه شده در کاهش وزنم تاثیر خواهد شد.
با تشکر

--------------------------------------------
سید جواد
۱۰-۸-۱۳۹۱

سلام من کتاب راز کامیابی شما را میخواهم

--------------------------------------------
محمد م
۱۱-۱۷-۱۳۹۱

با سلام من می خواستم حضوری خدمت آقای خدادادی برسم ایشان درکدام شهرزندگی می کند وآدرس ایشان کجاست متشکرم

--------------------------------------------
سهیلا
۱۲-۲۲-۱۳۹۱

من ۲۵ سالمه ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم خواهش میکنم کمکم کنید

--------------------------------------------
حسین خسرویار
۱-۲۰-۱۳۹۲

بیماری دیابت

--------------------------------------------
ساناز اسکویی
۱-۳۱-۱۳۹۲

با سلام و احترام خدمت آقای مهندس خدادادی
واقعا از کتابهای عالیتون ممنون و منتظر هستم تا کتابهای دیگری از شما چاپ شود و به همه فامیل معرفی کردم و تمتم غداهای خود را از کتاب شما میپزم و امیدوارم همه این روش را اجرا کنند تا سالم باشند و بمانند.

--------------------------------------------
ستایش
۲-۱۰-۱۳۹۲

با سلام من ۳۲ سالمه و ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم در ضمن میگرن هم دارم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

--------------------------------------------
لیلا33ساله
۲-۳۰-۱۳۹۲

سلام وقتتون بخیردختره۳۳ساله ای هستم که مبتلابه بیماری اعصاب وتیروئیدم حدوده۲۰کیلواضافه وزن دارم لطف کنیدراهنماییم کنید

--------------------------------------------
فاطمه صفری
۳-۹-۱۳۹۲

باسلام از بین چند کتاب شما کدامیک کاملتراز
لحاظ تغذیه ای می باشد لطفاراهنمایی بفرمایید

--------------------------------------------
احمدیپور
۳-۲۹-۱۳۹۲

سلام آقای دکتر من ۴۵ سالمه و چند ساله ریفلاکس معده دارم و در حال حاضر صبح و شب دارو معده میخورم در واقع بدون دارو نمیتونم زندگی کنم و مدتی هست که به سردرد های خیلی شدید دچار میشم که تقریبا دو روز طول میکشه و برای سردردم هم قرص روزانه ۵ تا قرص میخورم ولی باز سردرد دارم خواهش میکنم کمک کنید از این دردها رها شم

--------------------------------------------
آتنا
۴-۱۹-۱۳۹۲

باسلام،لطفا اگه امکانش هست شماره و یا آدرس استادخدادادی رو میخواستم ممنون میشم.

--------------------------------------------
ناشناس
۴-۲۴-۱۳۹۲

سلام من۲۱ سال دارم ۳ سال زخم معده دارم تقریبا ۶ ماه دردش کم شده بود ولی الان ۱ هفتست که درد میکنه حتی وقتی غذا میخورم.و یبوست هم هستم. لطفا بگین چی بخورم من الان فقط اب عسل ومیوه میخورم

--------------------------------------------
حمیده
۵-۵-۱۳۹۲

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من ۲۸ سال سن دارم و مبتلا به بیماری ام اس هستم. میخواستم از شما خواهش کنم برای درمان بیماریم راهنمایی کنید در ضمن من ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم که اضافه وزنم موضعی هست و همه مشکلم اینه که غذا کم میخورم یعنی معدم کوچیکه و زود سیر میشم.برای همین رژیمهایی که دکترها میدن خیلی بیشتر از اون چیزی هست که خودم میخورم
از شما خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید
سپاسگزارم

--------------------------------------------
حمیده
۵-۵-۱۳۹۲

ببخشید
آدرس ایمیلم رو اشتباه تایپ کرده بودم

--------------------------------------------
آزاده رحیمی
۵-۹-۱۳۹۲

سلام خدمت آقای خدادادی
من ۳۴ سال سن دارم و از حدود سن ۱۷ سالگی به بیماری شبکوری مبتلا می باشم و هر چه گذشته این عارضه پیشرفت کرده البته غیر از شبکوری نزدیک بین نیز هستم و آستیگماتیسم نیز کمی دارم. آیا این بیماری علاجی دارد یا نه چون از نظر پزشکان این بیماری (شبکوری) علاجی ندارد.متشکر از شما

--------------------------------------------
افتاب
۵-۱۹-۱۳۹۲

سلام من ۳۲ ساله هستم و پنج ساله که کم کاری تیروئید دارم .کجا می تونم درمان کم کاری تیروئید رو پیدا کنم چند تا از کتابهاشون رو خوندم ولی دمان این رو ندیدم ممنون.

--------------------------------------------
در جستجوس سلامتی
۵-۲۰-۱۳۹۲

سلام جهت دریافت جواب زخم معده به سایت در جستجوی سلامتی ۱۵ مراجعه فرمایید

--------------------------------------------
در جستجوس سلامتی
۵-۲۰-۱۳۹۲

http://www.behzad.daddeh@pasriblog.comسوال ازشما جواب از ما درمان زخم معده

--------------------------------------------
مرجان عرب
۷-۲۹-۱۳۹۲

باسلام
من تمامی سخنرانیها را خریدم و گوش دادم اما نمیدونم برای تیروئیدم دو هفته چه غذاهایی استفاده کنم که پختنی نباشه لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

--------------------------------------------
فیروز
۸-۷-۱۳۹۲

باعرض سلام
من ۳۴ سال دارم وحدود۲۶ سال است که از بیماری میگرن(هفته ای ۳یا ۴ بار سردرد دارم و بامصرف قرص ژلوفن یا ترکیبی از ژولوفن و استامینوفن کدئین و استراحت تسکین می یابد) رنج می برم و همچنین ریه هایم حساس هستندو آزمایش اسپیرو متری ۵۰ درصد اشکالرا نشان داده است. به طوریکه اگر دود سگار یا اسفنج دودکرده به مشامم برسد خیلی آزارم می دهدوبه سختی نفس می کشم.خواهشمند است مرا راهنمایی بفرمایید

--------------------------------------------
احمد باش قره
۱۰-۲۳-۱۳۹۲

با سلام ۵۰ ساله هستم با قد ۱۶۵ وزن ۸۳ کیلو وزن در پاهایم احساس سرما و سوزش می کنم – چربی خون دارم در صورت امکان راهنمایی لازم را برایم بفرستید

--------------------------------------------
زینب
۱۰-۲۳-۱۳۹۲

من این کتاب را دارم دوستان عالیه عالی

--------------------------------------------
ملیحه
۱۱-۱۵-۱۳۹۲

برای دست شکسته چه چیزی مفید است تا زودتر خوب شود

--------------------------------------------
داود
۱۲-۲-۱۳۹۲

بحث تشخیص مزاج رو خدادادی خیلی خوب گفته که به راحتی میشه تشخیص داد مزاج گرم هستش یا سرد .
از طرفی یه مسئله رو که من نمی دونستم خشکی و تری مزاج هستش که دکتر خدادادی خیلی خوب بهش پرداختن

--------------------------------------------
من
۱۲-۵-۱۳۹۲

واقعا این غذاهای داخل کتاب باعث سلامتی و تندرستی آدم میشه .

--------------------------------------------
م.آ
۲-۷-۱۳۹۳

سلام . از مطالب شما و آقای خدادادی تشکر دارم . یا علی

--------------------------------------------
ناشناس
۲-۲۰-۱۳۹۳

عاقبت بخیر بشی دکتر با خانوادت تا هفت پشت

--------------------------------------------
سجاد
۶-۱۷-۱۳۹۳

این ایمیل استاد هست،سوالاتونو به این ایمیل بفرستید فک کنم بهتره ،
من یه سوال صبح ازشون کردم تا شب جوابمو دادن .
jamshid_khodadadi@yahoo.com

--------------------------------------------
عباس
۸-۱۰-۱۳۹۳

سلام. مدتی است دچار ریفلاکس معده شدم حدود دو ماه دارو استفاده کردم کمی بهتر شدم ولی باز هم مشکل دارم خواهش میکنم در صورت امکان داروی ریفلاکس مهده رو بهم بگین. متشکرم

--------------------------------------------
ساناز
۹-۸-۱۳۹۳

سلام استا خدادادى من ۳۰ سالمه وتیرویید کم کار دارم میخواستم بپر سم خوردن اونهایى که تو سوره عبس هست چطورى استفاده کنم وشما رو کجا میشه دید

--------------------------------------------
احمد
۹-۲۲-۱۳۹۳

باسلام خدمت آقای دکتر.
برای خشکی حلق وبینی چه درمانی رو پیشنهاد میکنید؟ سپاس.

--------------------------------------------
سلام.اقای خدادای.من مشهد هستم.سی ویک سالمه.یک ساله مشخص شده که اندومتریوز دارم.ویک عمل لاپارسکوبی داشتم مهرماه .اما دارم دوباره درد هام رواح
۹-۲۳-۱۳۹۳

ما خانواده بزرگی هستیم.وتازه سی دی شما رو شنیدیم.همه ی خانواده.دارن کم کم پیاده می کنن.مسایلی که شما می گید جالبیش اینه که هرچی می گید نخورید.در عوض می گید چی بخورید.خیلی ما راضی هستیم.ولی به قول خودتون ماهم باید بریم تحقیق بیشتر.لطفا در مورد مریضیم راهنمای کنید..شماره منزل مون رو می نویسم….

--------------------------------------------
ناشناس
۱۰-۱۵-۱۳۹۳

با سلام من زانو درد شدید دارم خیلی دارو مصرف کردم خوب نشدم شما چه پیشنهادی میکنید

--------------------------------------------
امیر
۱۰-۱۵-۱۳۹۳

با سلام خدمت آقای دکتر من در د زانوی شدید دارم شما چه پیشنهادی دارید ممنون

--------------------------------------------
ناشناس
۱۰-۲۸-۱۳۹۳

برای از بین بردن بوایسر خارجی چه پیشنهادی دارید

--------------------------------------------
ابراهیم
۲-۲۲-۱۳۹۴

سلام استاد
خسته نباشید. دختر ۳٫۵ ساله ای دارم که از اول تولدش طی آزمایشات وسونوگرافی متوجه شدیم که ریفلاکس معده داره. تابه حال به چند تا از پزشکهای متخصص وفوق تخصص هم مراجعه کرده ام و از داروهایی چون رانیتیدین خارجی وامپرازول و… استفاده کرده ایم وبهبود حاصل نشده است. اگه لطف کنید راهنمائیم کنید ممنون میشم.

--------------------------------------------
عسل
۵-۱۷-۱۳۹۴

سلام برای بیماری توبروزاسکوروزیس چه کنیم این بیماری باعث رو صورت خال در بیاد و داخل کبد ومغز هماز این خال ها هست لطفا کمک کنید ١١ساله

--------------------------------------------
اکبر
۶-۲۹-۱۳۹۴

سلام خسته نباشید صورت من لکه های ریزی سیاه دیده میشه چکار کنم راهنمایم کنید با تشکر

--------------------------------------------
زهرا
۷-۱۲-۱۳۹۴

سلام ودرود بر شما می خواستم بپرسم آیا این کتاب مثل کتاب خام خوریست وبا این روش دیگر سمی از طریق پخت و پز وارد بدن ما نمیشود چون من بیماری خود ایمنی دارم و می خواهم دارو استفاده نکنم وبا تعذیه سا لم درمان شوم لطفاً راهنماییم کنید با تشکر

--------------------------------------------
زهرا
۷-۱۲-۱۳۹۴

با سلام و درود . من به بیماری خود ایمنی مبتلاهستم واز دارو خوردن خسته ام می خواستم بپرسم میشود از طریق تغذیه وبا استفاده از کتاب ارمغان تندرستی سلامتی را به دست آورم و آیا این کتاب با خام خوری فاصله دارد یا نه و با این روش پخت و پز دیگر سمی وارد بدن ما نمیشود باشک فراوان

--------------------------------------------
پارسا
۱۰-۲۸-۱۳۹۴

سلام من مبتلا به ای بی اس هستم اگر اقای دکتر درمان دارید برام من خودم پیگیرم میام پیداتون میکنم فقط این درد ولم کنه من میام پیشتون ممنونم

--------------------------------------------
امین
۱-۱۶-۱۳۹۵

سلام چطور میشه . بریم پیش خود دکتر خدادی.چطور باید نوبت بگیریم.

--------------------------------------------
ناشناس
۲-۴-۱۳۹۵

من

--------------------------------------------
مرضیه شکری
۴-۹-۱۳۹۵

با سلام،میخواستم بدونم آیا امکان داره بیمار ما را خود آقای دکتر ویزیت کنند و از چه طریق میشه با ایشون در ارتباط باشیم در ضمن من کتاب عسل درمانی آقای دکتر میخواستم

--------------------------------------------
سعیدماکویی
۱۰-۱۸-۱۳۹۵

با عرض سلام وخسته نباشید.بنده آشنایی دارم که خانمه ایشان به msمبتلا هستند وبنده وخانواده پدری نیز همگی از ناراحتیهای مفصلی ازجمله دسک کمروآرتروز زاند برخورداریم.یک آدرس یا شماره تلفنی از آقای دکتر خدادادی میخواستم که خدمتشان رسیده و معالجه را شروع کنیم.خواهشمندم بخاطر اون خدایی که دکتر نیز دربیاناتشان ازآن دایما ذکربرلب میرانند کمکم کنید.سپاس

--------------------------------------------
محمد
۱۰-۲۳-۱۳۹۵

سلام ازاقای دکتر چگونه میشه برای درمان وقت گرفت من دچارلاغری ووسواس وافسردگی شدیدو بی اشته هایی شدید شدم

--------------------------------------------
محمد
۱۰-۲۳-۱۳۹۵

سلام من حدودیکماه پیش دچاروسواس وافسردگی ولاغری وبی اشته هایی شدید شدم ودرحدود ده کیلو وزن کم کردم لطفا جهت ملاقات بادکترراهنمایی بفرمایید
باتشکر

--------------------------------------------
فاطمه
۱۱-۱۷-۱۳۹۵

سلام من تو سایت های متفاوت دنبال آدرس مطب ایشون توی اصفهان هستم واین که آیا کلاس دارن یا نه توی اصفهان لطفا جوابم بدین ممنون

--------------------------------------------
مینو
۵-۱۷-۱۳۹۶

سلام در کتاب ارمغان تندرستی در مورد رژیم غذایی ام اس و طبع غذا ها هم مطالبی ارائه شده. با تشکر

--------------------------------------------
7114
۸-۱۲-۱۳۹۶

سلام من شماره دکتر حدادی میخواستم با تشکر

--------------------------------------------
icon ثبت نظر