كتاب پانزده روز تا سلامتي - دکتر خدادادی | کتاب های استاد خدادادی


کتاب پانزده روز تا سلامتی – استاد خدادادی
بازدید: 82,520 views دسته: کتاب های استاد خدادادی

کتاب پانزده روز تا سلامتیکتاب پانزده روز تا سلامتی – ویراست جدید
بازخوانی آیات مربوط به غذای انسان در قرآن کریم
عنوان سلسله انتشار: در جستجوی سلامتی (۱)
موضوع: تاثیر تغذیه , سلامتی , پزشکی در قرآن
پدید آورنده : مهندس جمشید خدادادی ; با مقدمه دکتر محمد هادی مؤذن جامی
ناشر: ندای سینا

زبان: فارسی
تعداد صفحات : ۴۴۶ صفحه 
نوع چاپ: وزیری (گالینگور)
قیمت پشت جلد : ۳۰۰۰۰ تومان

شامل رژیم ۱۵ روزه و لیست غذاهای ممنوعه

 

برای مشاهده ی فهرست کامل کتاب اینجا کلیک کنید.

 

در کتاب پانزده روز تا سلامتی می خوانید …:

خود شناسی و خداشناسی , ساختمان بدن انسان , بدن انسان و عناصر چهارگانه , بدن انسان و طبع های سه گانه , بدن انسان و مواد چهارگانه ی غذایی , قرآن کریم و تغذیه ی انسان , طبع های سه گانه غذا , مزاجهای گوناگون مواد غذایی , پاکسازی بدن از سموم , رژیم های غذایی برای پاکسازی بدن , آداب غذا خوردن و مهمانی , انواع مختلف ظروف غذا , بیماری، تشخیص طبی و منشا آنها , اصول پیشگیری و اصلاح مزاج , بهداشت تن و روان و پوشاک و مسکن , رنگها و آثار مثبت و منفی آنها , وظایف همسران در روابط خصوصی خود , چگونگی آفرینش انسان.

جمشید خدادادی هدف خود را از نوشتن این کتاب , پیشگیری از بیماری ها بیان می کند .


خرید نقدی

 

درباره نویسنده و کتاب :

استاد جمشید خدادادی ، محقق و بنیانگذار طب قرآنی ، حدود ۲۵ سال است که در کنار تدریس ، پژوهش گسترده ای را در زمینه تغذیه و سلامتی انسان آغاز کرده و به دلیل ابتکارها و نوآوری هایش ، موفق به دریافت دو دیپلم افتخار از جامعه مخترعین و مبتکرین ایران شده که یکی از آن ها در خصوص درمان نازایی (بیماری اندومتریوز ) با استفاده از رژیم غذایی است .

به اعتقاد وی ، تاکید اساسی قرآن در مورد تغذیه و سلامتی انسان ، استفاده از طیبات است . اساس طب قرآنی تفکر الهی و تغذیه قرآنی است . با یک رژیم غذایی مناسب ، می توان هم از سلامتی خود مراقبت نمود و هم از بسیاری از بیماری ها رهایی یافت . در حقیقت عمل به دستورات قرآن ، ضامن سلامتی جسم و روان آدمی است .

استاد خدادادی پس از گذشت ۲۵ سال فعالیت در زمینه گسترش فرهنگ سلامت زیستن بر پایه اصلاح تفکر و رژیم غذایی ، و از آنجا که توصیه های غذایی او برای بیماران مفید و موثر بوده ، برای بسیاری از مردم در سراسر این مرز و بوم ، چهره ای شناخته شده است و پنج عنوان کتاب های او تحت عنوان در جستجوی سلامتی ، بارها تجدید چاپ و مورد استقبال عموم واقع شده است .

اثر حاضر که اینک تقدیم علاقه مندان می گردد ، واجد دو ویژگی متمایز است :

۱- بهره گیری از اصول طب قدیم و جدید و نیز آیات مربوط به تغذیه انسان در قرآن کریم و تلفیق و تطبیق آنها با یکدیگر .

۲- رویکرد طبی و علمی به آیات قرآن کریم و برداشت های ابتکاری در مورد تغذیه انسان و سبک زندگی ایرانی – اسلامی .

در این کتاب سعی شده است ضمن ارائه رژیم ۱۵ روزه برای پاکسازی بدن و تبیین مراحل عملی در این زمینه و نیز تفکیک غذاهای مفید و مضر و مزاج آنها ، انواع طبایع و مزاج افراد به صورت ساده و کاربردی تشریح شود تا خوانندگان طبع و مزاج خود را شناسایی نموده و بر مبنای آن غذای خویش را انتخاب نمایند تا به لطف خدا سلامتی ایشان حاصل گردد .

 

دکتر محمدهادی موذن جامی عضو کمیته طب اسلامی و طب سنتی فرهنگستان علوم پزشکی و رئیس هیئت مدیره موسسه پژوهشی طب قرآنی و مائده طلایی در مقدمه کتاب پانزده روز تا سلامتی استاد خدادادی می نویسد :

نگاه اسلام به سلامتی

اسلام ، مبدأ سلامت را خود خداوند می‌داند ؛ و « اسلام » را به عنوان یکی از نام‌های زیبایش میان آدمیان قرار داده تا با آن زندگی سالم را تجربه کنند و لباس زیبای سلامت را بپوشند تا انسان سالم را با قلبی سلیم « دارالسلام » بسازد .

برای همین است که خداوند چون طبیب می‌گردد و بلکه بهترن طبیبان ( نعم الطیب ) و طبیب الاولیا و طبیب القلوب و امیدوار کننده ترین طبیبی که مانند او نیست و « طبیب من لا طبیب له » است .

و عالم نیز طبیب دین است ، کما این که به تعبیر ابن عذاری مراکشی ( در المغرب فی تاریخ المغرب ) ، طبیبان ” فقیهان بدن ” هستند ؛ و چه زیباست که طبیبان دین و فقیهان بدن که مصادیق « العلم علمان علم الادیان و علم الابدان » هستند ، می‌توانند در ساخت جامعه‌ی سالم همت ورزند .

چقدر زیباست که « صحت » پایه و اساس زندگی است ؛ تا آن جا که خبری در زندگی بدون آن متصور نیست ؛ و یکی از دو معنی خبر ( در امتحان الهی ) ، دو نعمت ناشناخته و مورد ناسپاسی خداست که بسیاری آدمیان فریفته‌ی آنند .

از نظر اسلام صحت یک سرمایه است و البته صحت بدن و صحت قلب مراد است ؛ و چه زیباتر که زکات صحت ، کوشش برای اطاعت فرمان خداست . و باز برای همین فرموده‌اند که علمی مانند علم سلامت جویی نیست و البته سلامت قلب مهم تر است .

اگر در دعا وارد شده است که « الهم انی اسالک العفو و العافیه و المعافاه فی الدنیا و الاخرة » .مراد از عفو ، محو گناهان است و مراد از عافیت ، سلامتی از بیماری و بلایا ؛ و اگر در دعای مشهور قرآنی می‌گوییم : « ربنا آتنا فی الدنیا حسنة و فی الآخرة حسنة و قنا عذاب النار » ( بقره / ۲۰۱ ) ، مراد از حسنة دنیا چیزی جز عافیت و صحت نیست .

دایره‌ی واژگانی صحت و سلامت در اسلام

دایره‌ی واژگان مرتبط با صحت و سلامت ، بار معنای آن را نشان می‌دهد ، در اسلام ، در کنار صحت و سلامت ، طهارت و نظافت یا تطهیر و تنظیف ، و تنزیه و تطبیب و تجمیل مطرح است ؛ و این‌هاست که برای انسان دوری از رجز ( به ضم  را – چرک و پلیدی ) و دنس ( آلودگی به چرک ) و رجس ( پلشتی ) و نجس ( ناپاکی ) و وسخ ( چرک و شوخ ) و شعث ( به فتحه ی اول و کسره ی دوم – ژولیدگی و آشفتگی ظاهر و مو ) را به ارمغان می‌آورد .

آن چه ما در فارسی سلامت می‌دانیم ، معادل health  است ؛ و آن چه بهداشت ترجمه کرده‌اند ، معادل hegiene  یعنی نظافت در زبان عربی است . از نظر ابن سینا و مانند او ، رفع بیماری و حفظ صحت ( که قوام طب و غایت هر طبیبی است ) ، از مباحث فلسفه است .

اما با نگاهی به احادیث و روایات پیرامون صحت و سلامتی ، در می‌یابیم که در نگاه اسلام ، مطلب فراتر از این‌هاست ، صحت و سلامت در اسلام نه تنها تن درستی که روان درستی ، خرد درستی ، مردم درستی و جهان درستی را هم در بر می‌گیرد . در اسلام ، طهارت و نظافت ، هم جسم و روح و هم فرد و جامعه و هم دنیا و آخرت را شامل است :

اصول فلسفه‌ی طب و سلامتی در اسلام

اینک ، برخی از اصول فلسفه ی طب و سلامتی دنیایی در اسلام ، به اختصار تقدیم می‌گردد :

اصل نخست : درد و دارو ( دوا ) و درمان ( شفا ) از خداست ؛ یعنی صحت و سلامت و بیماری و درمان از اوست و پزشک کسی است که درمان به دست او صورت بپذیرد .

اصل دوم :    برای هر دردی ، دارو هست .

اصل سوم : منشأ طب ، الهی است و آدم ( ع ) آن را از خدا آموخته و خدا ، خود طبیب است .

اصل چهارم : باید به طبیب رجوع کرد و شفا بدون مداوا میسر نیست .

اصل پنجم : دارو و درمان و استفاده از تعویذ برای سلامت جویی روانی ، رد قدر نمی‌کند و خود ، بخشی از قدر الهی است .

 اصل ششم : پزشک باید خدا ترسی و خیرخواهی و جد وجهد در کار داشته باشد .

اصل هفتم : تارک درمان مجروح ، شریک جارح است .

اصل هشتم : طبیب بدون بیماری شناسی نباید درمان کند .

اصل نهم : پزشکان بی سواد را نظام حکومتی باید از کار باز دارد .

اصل دهم : دخالت افراد غیر طبیب در امور طبی ، موجب ضمان است ؛ این یعنی لزوم پیش گیری از دخالت افراد غیر متخصص در امور پزشکی .

اصل  یازدهم : معاینه و معالجه توسط همگن الزامی است ، مگر در اضطرار ؛ این یعنی ، لزوم رعایت اصل انطباق در سلامت .

اصل دوازدهم : در حرام دوا و شفا نیست و پیامبر اعظم ( ص) از درمان با داروی ناپاک ( الدو االخبیث ) منع فرمودند .

اصل سیزدهم : تا حد امکان ، از دارو باید پرهیز کرد و تا هنگامی که صحت بر مرض غلبه دارد ، نباید درمان را شروع کرد ؛ چرا که گاه دارو موجب درد جدیدی می‌شود و درد ، خود دارو یا درمان است .

اصل چهاردهم : پیش گیری امری است مهم تر از درمان .

اصل پانزدهم : اساس حفظ سلامتی ، رعایت خورد و خوراک و دقت در امر تغذیه است و این توجه ، مایه‌ی بی نیازی از طب خواهد بود .

دوست عزیزم آقای جمشید خدادادی مبتکر طب قرآنی ، نکات مهمی در این باره یافته و مطرح نموده که بخشی از آن در این کتاب به شما تقدیم شده است .

رموز سلامتی

از آن جا که توجه به اصل اخیر ، موضوع اصلی کتاب حاضر است ؛ آغاز سخن در این باره را به سفارشی ارزشمند و کاملا علمی از مولایمان علی ( ع ) مزین می‌کنیم :

قَالَِ اُمِیرُ المومنینَ ( ع ) للحسن :

الا اعلمک اربع خصال تستغنی بها عن الطب قال بلی ، قال ؛

لا تجلس علی الطعام الا و انت جائع ؛

و لا تقم عن الطعام الا و انت تشتهیه ؛

و جود المضع و اذا نمت فاعرض نفسک علی الخلا ؛

فاذا استعملت عذا استغنیت عن الطب ؛

و قال ان فی القرآن لآیة تجمع الطب کله کلوا و اشربوا و لا تسرفوا .

امام علی ( ع ) به فرزندش امام حسن ( ع ) فرمود :

فرزندم ! آیا می‌خواهی چهار چیز به تو یاد دهم که به وسیله‌ی آن‌ها از مراجعه‌ی به پزشک بی نیاز شوی ؟ عرض کرد : بله .

حضرت فرمود : تا گرسنه نشده ای غذا نخور ؛ در حالی که هنوز میل به غذا خوردن داری دست از غذا خوردن بکش ؛ عمل جویدن غذا را به خوبی انجام ده ؛ و قبل از خواب ، قضای حاجت کن .

اگر این نکات را رعایت کنی ، از مراجعه به طبیب بی نیاز می‌شوی و فرمود : همانا در قرآن آیه‌ای است همه‌ی علم پزشکی در آن یک جا جمع است و آن این که بخورید و بیاشامید ولی زیاده روی نکنید .

این چند نکته ، از نکات اساسی و کلیدی در سلامتی است که امروزه پزشکی نوین هم به آن دست یافته و در پیش گیری از بیماری‌ها به آن توصیه می‌نماید .

امروزه ثابت شده است که با جویدن هر چه بیش تر غذا ، پروتئین‌های بیش تری به اسید‌های آمینه تبدیل و با شدت بیش تری جذب می‌شوند ؛ بنابراین کسانی که غذا را خوب نمی‌جوند ، حتی اگر به مقدار متعادل غذا خورده باشند ، بدنشان همیشه در حال گرسنگی به سر می‌برد ؛ حال آن که با کاستن از حجم مواد غذایی و البته با خوب جویدن آن ، می‌توان انرژی لازم بدن را تأمین نمود .

خوب جویدن غذا ، آسان ترین و ارزان ترین راه ضد عفونی کردن و سبب شادابی و زندگانی دراز است . به تازگی ، پژوهشگران پزشکی موفق شده‌اند انواعی « آنتی بیوتیک» را در بزاق دهان انسان پیدا کنند که هنگام جویدن غذا ، با غذا عجین می‌شود . مقداری «سولفر سیانور دوپتاسیم » برای ضد عفونی کردن مواد غذایی در بزاق انسان وجود دارد که اگر مواد غذایی به خوبی جویده شود ، بدن انسان در برابر بسیاری از بیماری‌ها در امان خواهد ماند .

دلیل این اهمیت و سفارشات چیست ؟چون ، معده خانه ی درد‌هاست . پیامبر ( ص ) نیز طب را در این دستور خویش خلاصه کرده است :

المعدة بیت کل دا و الحمیة راس کل دوا و اعط کل نفس ما عودتها .

« معده ، منشا همه ی بیماری‌هاست و امساک سرآمد همه‌ی دارو‌ها ؛ و آن چه بدنت را عادت داده ای ( از عادات صحیح و مناسب ) آن را از او دریغ مدار »

نیز فرموده‌اند : اگر مردم در صرف غذا اعتدال و میانه روی را رعایت می‌کردند هر آینه تن و بدنی صحیح و سالم می‌داشتند .

و یکی از اسرار « فلینظر الانسان الی طعامه » ( عبس /۲۴ ) ، همین است ؛ چرا که با میانه روی در خوردن ، بدن سالم و راست و درست خواهد شد .

به طور خلاصه ، معنی و برداشت‌های متنوعی از این آیه استظهار می‌شود ؛ « فلینظر الانسان الی طعامه » ، این است که انسان باید در طعام و غذای روزمره اش فکر و اندیشه کند که چگونه تولید می‌شود و چگونه ترکیب می‌شود و چگونه به بازار عرضه می‌شود و به فروش می‌رسد ؟

آیا غذاها و خوراکی‌هایی که به بازار عرضه می‌شود را می‌توان از غذا‌های طیب و پاکیزه محسوب کرد ؟ آیا این غذاها ، پاک است یا نجس ؟ آیا غذا‌ها و خوراکی‌هایی که انسان خریدایر می‌کند حلال است یا حرام ؟ آیا غذاها و خوراکی‌هایی که تولید و عرضه می‌شود بهداشتی است یا غیر بهداشتی ؟ آیا غذا‌ها و خوراکی‌های که عرضه می‌شود برای بدن و روح مضر است یا مفید ؟ آیا غذا‌ها و خوراکی‌هایی که تهیه می‌شود با ترکیبات شیمیایی و مصنوعی است یا طبیعی و دست نخورده ؟ و آیا غذاها و خوراکی‌هایی که عرضه و توزیع می‌شود با فرهنگ دینی ما سازگار است یا ناسازگار ؟

بنابراین از این آیه چنین استفاده می‌شود که هر غذایی را نباید تولید کرد ؛ و هر غذایی را نباید در بازار عرضه و تولید نمود ؛ و نباید هر غذا و خوراکی را خریداری کرد ؛ و نباید هر غذا و خوراکی را مصرف کنیم . متأسفانه امروزه فرهنگ غذایی ایران دچار بحران شده و بدون دقت و توجه ، هر غذای را تولید و توزیع و مصرف می‌کنیم .

بسیاری از غذاهای امروزه‌ی ایرانی مصنوعی و شیمیایی و مضر است و جسم وجان انسان را تهدید می‌کند و بیش تر امراض و بیماری‌ها معلول تولید و توزیع و مصرف غذاهای شیمیایی و کهنه است ؛ زیرا غذاها و خوراکی‌های مصنوعی و شیمیایی فقط با آمیختن اسانس‌ها و آرایش ظاهری و طعم و مزه‌ی مصنوعی ( آمیختن انواع ادویه‌جات در غذا ) به فروش می‌رسد و مشتری را فریب می‌دهد ، اما از نظر ارزش غذایی و کیفیت فقیر است .

غذ‌اهای مصنوعی و خوراکی‌های صنعتی ، فقط معده را متراکم و سنگین می‌کند ، اما از نظر پروتئین و مواد قندی طبیعی و ویتامین ، فاقد ارزش غذایی است و موجب بیماری‌ها و امراض صعب العلاج می‌شود .

بر این اساس شایسته است انسان‌ها نیاز‌های طبیعی خود را با غذاها و سبزی‌جات و میوه‌جات طبیعی تأمین کنند و از غذا‌ها وخوراکی‌های مصنوعی و پر جاذبه و فریبنده به شدت پرهیز نمایند .

انسان‌هایی که ازعمر با برکت و سلامتی و نشاط و طراوت برخوردارند ، معمولا کسانی هستند که در طول زندگی از آب و هوا و غذاهای سالم و خوراکی‌های طبیعی ، سالم و سنتی استفاده می‌کنند و کسانی که از غذا‌ها و خوراکی‌های مصنوعی و شیمیایی و غیر‌‌بهداشتی بهره می‌گیرند ، دچار امراض صعب العلاج و کوتاهی عمر می‌شوند ….

 

خرید نقدی

 


مهدی
۹-۱۹-۱۳۹۱

سلام و خسته نباشید لطفا شماره تماس و ادرستون رو برام بفرستید باتشکر

--------------------------------------------
ali mesdaghi
۹-۲۳-۱۳۹۱

سلام
امام جعفر صادق علیه السلام می فرماید: برای مؤمن شایسته است که نمیرد تا قرآن را یاد بگیرد یا در حال یاد گرفتنش باشد. (اصول کافی،ج ۴،ص ۴۰۹)
التماس دعا

--------------------------------------------
بهرامی
۱۱-۴-۱۳۹۱

باسلام من با تهیه محصولات ایشان هنوز جواب سوالم که درمان موهای زائدی که با ازمایش مشخص شده هرمونی است را نمیدانم لطفا اگر شما دسترسی به استاد دارید برایم نقل کنید با تشکر فراوان

--------------------------------------------
بهرامی
۱۱-۴-۱۳۹۱

با سلام من با تهیه محصولات استاد به جواب سوالم که درمان موهای زائد که با آزمایش مشخص شده هرمونی است را نیافتم لطفا اگر ایملی از استاد دارید یا دسترسی به ایشان دارید برایم بپرسید با تشکر فراوان

--------------------------------------------
sina
۱۱-۹-۱۳۹۱

سلام شماره استاى خىاىاىی را اطه ىاری بىه؟

--------------------------------------------
یونس
۱۱-۱۲-۱۳۹۱

من طرفدارودوستدار دکتر می باشم .تا آنجا که تونستم به گفته ها ونوشته هاش عمل کرده ونتیجه دیدم ….

--------------------------------------------
تقی زاده
۱۲-۲۲-۱۳۹۱

باسلام
می خواستم یه رزیم برای تغذیه مادر شیرده داشته باشم که ازش استفاده کنم ممنون از سایت خوبتون

--------------------------------------------
تقی زاده
۱۲-۲۲-۱۳۹۱

می خواستم یه رزیم برای تغذیه مادر شیرده که نوزاد کمتر از دوماه داره داشته باشم که ازش استفاده کنم ممنون از سایت خوبتون

--------------------------------------------
مهدی
۲-۱-۱۳۹۲

بخاطر سایت خوب و مطالب جالب و آموزنده شما متشکرم
لطفا شماره تماس مهندس خدادای و آدرس موسسه را برایم ایمیل کنید

--------------------------------------------
محمد
۶-۲۳-۱۳۹۲

باسلام لطفا یه رژیم برای بیماری روماتیسم مفصلی بگید ممنونم

--------------------------------------------
حسان
۷-۱۱-۱۳۹۲

سلام اقای دکتراززحمات شمامتشکرم اما من ۲۰کیلواضافه وزن دارم میخوام باکمک شماازاین دردخلاص شوم چیکارکنم

--------------------------------------------
رویا
۸-۱۴-۱۳۹۲

باسلام اقای دکترخواهشنا لطف کنید یک رژیم برای دوران شیرده ای بدهید واقعا متشکرم

--------------------------------------------
ناشناس
۸-۲۷-۱۳۹۲

سلام لطفا در باره بیماری پستوزیاریس یاداصدف بنده را راهنمای کنید

--------------------------------------------
سیاوش 1392-09-08
۹-۸-۱۳۹۲

باسلام،ضمن تشکرازحمات شما،بایستی بعرضتان برسانم که راجع به دندانهاهم اگه مطالبی ارائه نمائیدممنون میشم.

--------------------------------------------
حسین
۹-۸-۱۳۹۲

سلام ممنون از سایت آموزنده. لصفا اگه میشه درمان زود انزالی در آقایان را در این سایت مطرح کنید

--------------------------------------------
S
۹-۱۲-۱۳۹۲

درود بر شما، میخواستم بدانم آیا مطالعه این کتاب در خصوص بیماریه ام اس مؤثر است یا خیر؟

--------------------------------------------
امین علیپور
۱۰-۱۱-۱۳۹۲

با سلام من بوسیله این کتاب تونستم خیلی از عادتهای غذایی بدم رو بهبود ببخشم . اگر امکان دارد ایمیلتون رو برام بفرستید با تشکر

--------------------------------------------
فرامرزی
۱۰-۱۷-۱۳۹۲

سلام ببخشید چند تا سوال داشتم در طول مدت این رژیم نان هم نباید خورده شود ویا میان وعده چای یا خرما ویا نوشیدنی دیگری نباید خورده شود و چه جوری باید جوانه ی گندم ،ماش و عدس تهیه کرد در منزل در شهر ما متاسفانه نیست فقط پودر جوانه گندم هست با تشکر از شما

--------------------------------------------
اعظم
۱۰-۲۴-۱۳۹۲

سلام ایا هپاتیت ب درمان دارد

--------------------------------------------
محسن امینی آذر
۱۱-۶-۱۳۹۲

سلام آقای دکتر..راستی درمورد قارچ پوستی یاتغیررنگ پوست که درقسمت هایی ازبدن ایجادوسفیدشده است..هیچ راه حلی وجود دارد.
ممنون میشم راهنمایی کنید

--------------------------------------------
سمیرا
۱۱-۱۵-۱۳۹۲

سلام برای ریزش موی مردانه یا الپسی درمان بدهید. حالت خواب الوده و بی حوصله هستم حجامت برای خانم ها خوبه

--------------------------------------------
باقر
۱۲-۲-۱۳۹۲

کتاب ۱۵ روز تا سلامتی جمشید خدادادی به نظر من یکی از ۵ کتابی هستش که باید توی خونه هر شخصی باشه . این کتاب واقعا فوق العادست مثلا همین شربت عسل که توضیح داده خیلی انرژی بخش و خوش مزه است

--------------------------------------------
محمد
۱۲-۵-۱۳۹۲

اینکه میگن ۱۵ روز تا سلامتی منظور رژیم ۱۵ روزه ای هستش که داخل کتابه و برای پاکسازی بدن از سموم پیش بینی شده .

--------------------------------------------
shahrzad
۱-۲۳-۱۳۹۳

برای درمان نازایی خانمها بخصوص تنبلی بیش از حد تخمدانها چه درمانی پیشنهاد میکنین؟

--------------------------------------------
سارا
۲-۱۱-۱۳۹۳

من ۲۲ کیلو اضافه وزن دارم ازتون یه رزیم غذایی میخواستم

--------------------------------------------
lili
۲-۱۱-۱۳۹۳

با سلام یه رژیم واسه پلاکت پایین خون میخواستم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

--------------------------------------------
ناشناس
۳-۱۰-۱۳۹۳

سلام ایا رچیم دکتر فیبروم زنان رو هم درمان میکند

--------------------------------------------
فایزه
۳-۲۲-۱۳۹۳

سلام اقای دکتر خدادادی من بیست و هفت سالمه شاغلم و متاهل ده کیلو اضافه وزن یارم میشه منو راهنمایی کنید برای کاهش وزن. با توجه به اینکه من اشتهام هم زیاده

--------------------------------------------
leila
۳-۲۷-۱۳۹۳

ممنون از سایت خوبتون.لطفادرمورد ذخیره تخمدانی کم نیز راهنمایی بفرمایین که اصلاح بشه.

--------------------------------------------
ناشناس
۴-۳۱-۱۳۹۳

سلام خسته نباشین اگه ممکنه ادرس یاتلفنی از اقای خدادادی بهم بدین ممنون میشم منتظر ایمیلتون هستم

--------------------------------------------
ناشناس
۵-۸-۱۳۹۳

سلام خیلی از سایت شما ممنون

--------------------------------------------
مصطفی
۵-۲۳-۱۳۹۳

ازکودکی دچارترس ازتاریکی بوده والان که ۳۵سالمه ازروبروشدن با دیگران درمجالس بحث وگفتگووسروصدای دیگران وتهدیدات آنهادچاراسترس شدیدوترس میشوم؟تشکر

--------------------------------------------
WWW.somayehafzali380@yahoo.com
۶-۸-۱۳۹۳

سلام.آقای دکتر من دختری۲۴ ساله هستم و گروه خونی B+‎دارم.لطفا دستور تغذیه و سلامتی رابرایم ایمیل کنید.ممنون.

--------------------------------------------
جهادی ازآبادان 09168313239
۶-۱۵-۱۳۹۳

آقای دکتر سلام نام کتاب ۶۰نمون غذای سالم چیست؟ متشکرم

--------------------------------------------
م
۶-۱۸-۱۳۹۳

با عرض سلام و احترام
در مورد بیمارى رفلاکس معده و شل شدن دریچه مرى راهنمایى کنید
مزاجم صفراوى با غلبه سوداوى

--------------------------------------------
حسینی
۷-۱۷-۱۳۹۳

فوق العاده است حتی خوندنش انرژی + می ده چه برسه به عمل کردنش.براتون ارزوی سلامتی دارم

--------------------------------------------
ناشناس
۸-۱۳-۱۳۹۳

عارف
برای برطرف کردن جای جوش وفرورفتگی های ان چه باید کرد

--------------------------------------------
زینب
۹-۶-۱۳۹۳

سلام خسته نباشید من بیماری میکرن دارم لطفا راه
درمان برایم بفرستید.

--------------------------------------------
عباس
۹-۱۳-۱۳۹۳

راجع به پوکی استخوان درمردان سوال داشتم ورژیم درمانی برای پوکی استخوان

--------------------------------------------
عباس
۹-۱۳-۱۳۹۳

رژیم درمانی پوکی استخوان

--------------------------------------------
زینب
۹-۱۷-۱۳۹۳

باسلام خدمت جناب استادخدادادی من۴۰ساله هستم
وحدود۱۲سال است از سردرد میگرن رنج می برم
درد در ناحیه بغل چشمم شروع می شود لطفأ درد مرا با علم خدادادی خود درمان کنید با تشکر.

--------------------------------------------
ناشناس
۹-۱۹-۱۳۹۳

سلام.برای تیرگی دورچشم چه بایدکرد

--------------------------------------------
مریم
۹-۲۷-۱۳۹۳

لطفا در سایتتون رژیم مربط به اندومتریوز را قرار بدهید با تشکر فراوان

--------------------------------------------
شیخ یاسین
۱۰-۲۰-۱۳۹۳

باسلام از اینکه طبیبانی هستن که بما طب اصیل اسلامی وسنتی رو اموزش میدن و رواج طب صحیح رومیدن خداروشکر میکنم وخداسایشونو از سرماکم نکنه وهمچنین استادبزرگ جناب اقایه خدادادی امیدوارم این علوم بجایی برسه که تمام دنیارو فرابگیره ومردم بقدرت طب اسلامی وسنتی وقرانی ایمان بیارن وراه درمان وزندگیشونودرست کنن وفقط غربی هاباروش خودشون خودشونودرمان کنن!التماس دعایاحق

--------------------------------------------
ناشناس
۱۰-۲۹-۱۳۹۳

برای نابینایی چشم در اثر دیابت چه تجویز می کنید؟

--------------------------------------------
حیدرعلی قرونه ساکن طرقبه
۱۱-۲۴-۱۳۹۳

باسلام جناب اقای دکترمیخواستم بدانم خریدکتابهی شمابه چه طریقی انجام میشود

--------------------------------------------
مهدی
۱۱-۲۸-۱۳۹۳

به نام زیبا و آفریدگار زیبایی.شاید اگر به جناب خدادادی عزیز نام دکتر و پزشک بدهیم نا حقی بزرگی به وی روا داشته و اورا با این القاب آبکی حقیر کرده باشیم.جمشید خدادادی فراتر از پزشک و دکتر است او با نگاهی زیبا ما را به سمت حضرت دوست میخواند ولی اینبار با بیان شگفتی های خداوند در طبیت و نظام آن ما را به ژرف اندیشی به قدرت لا یتناهی طراح هستی و عظمت خلقت انسان و آداب زندگی او دعوت مینماید.جمشید خدادادی میخواهد ذهن بسته و خموش ما را رو به سوی فهم از اینکه جسم و روح ما از چه خلق شده و نیازهای جسم و روح از چه طریقی برطرف میگردند باز کرده و افقی نو برای انسان امروزی که اندیشه اش از زندگی خسته کننده ماشینی فراتر نمیرود مهیا سازد.پس با دیده عقل به حرفهای او گوش فرا دهید.تا به امید حق ازین سزگردانی بی پایان به آرامش واقعی نزدیک گردید.به امید کسی که یادش امید است.

--------------------------------------------
ناشناس
۱۱-۲۹-۱۳۹۳

بسیار عالی با تشکر فراوان.

--------------------------------------------
شهناز
۱۱-۳۰-۱۳۹۳

با سلام خدمت شما آقای دکتر ببخشید ما ۹ ساله مشکل ناباروری داریم، همسرم تحرک اسپرمش کمه و شکل غیر طبیعی اش زیاده و من جدیدا بهم گفتن ذخیره تخمدانت کم شده است کلی داروی تقویتی دارم میخورم بچه نداریم توی این مدت سعی کردم تلفنی پیداتون کنم ولی شماره ایی که توی سایت شما قرار داده شده بود برای تماس را شبها ساعت ۸پاسخگو نبودید اگر راه درمان وجبرانی برای ذخیره کم وجود دارد راهنمائی بفرمائید بسیار از شما ممنون می شوم واگر راهنمائی بفرمائید که مشکل ما هم حل شود یک عمر دعا گوی شما خواهم بود اگر پاسخ را به ایمیلم بفرستید ممنون می شوم

--------------------------------------------
لیلا
۱-۱۸-۱۳۹۴

من کمر ورگ سیاتیکم درد شدید دارم وسودا مزاج هستم من را راهنمایی کنید

--------------------------------------------
سردار
۱-۲۴-۱۳۹۴

سلام
معلم هستم و۳۴سال دارم
حدود شش سال هست که گرفتار بیماری رماتیسم مفصلی شدم
ازبس پزشک عوض کردم دیگه خسته وناامید شدم
اگه میتونید خواهشا بهم کمک کنید

--------------------------------------------
سردار
۱-۲۴-۱۳۹۴

سلام
معلم هستم و۳۴سال دارم
حدود شش سال هست که گرفتار بیماری رماتیسم مفصلی شدم
ازبس پزشک عوض کردم دیگه خسته وناامید شدم
اگه میتونید خواهشا بهم کمک کنید
Soshiyantabasi@gmail.com

--------------------------------------------
زهرا
۲-۲۹-۱۳۹۴

سلام آقای سردار به سایت زیر مراجعه کنید روماتیسم مفصلی http:/adel110.persianblog.ir/

--------------------------------------------
فرهنگ
۳-۱-۱۳۹۴

آیا در رژیم پانزده روزه می توان در صورت گرسنگی ما بین صبحانه ناهار و شام میوه یا سالاد مجاز را خورد ؟ ممنونم

--------------------------------------------
کرمی
۳-۱-۱۳۹۴

لطفا درمان زخم مری و رفلاکس معده و درد پشت را بفرمایید.

--------------------------------------------
اذر
۳-۲۵-۱۳۹۴

سلام من خانم متاهل و ۲۵ ساله هستم حدود یکسال هست برای بارداری تلاش میکنم اما بی فایده بوده .برای موهای زاید روی صورتم را نیز لیزر میکنم و پزشک به من قرص هورمون داده .(نصف اسپیرو لاکتون ۱۰۰ روزانه)اما به نظر میرسد این قرص برای خانم هایی که قست بارادارشدن دارن مضر است .لطفا یک لیست غذایی مناسب بنده تنظیم کنید و برایم ایمیل کنید.لازم به ذکر است اینجانب بسیار عصبی هستم و گروه خونی من o+(او مثبت )است..خیلی ممنون میشم از شما استاد بزرگ

--------------------------------------------
شیدا ملکپوریان
۴-۶-۱۳۹۴

سلام خسته نباشید.تورو بخدا ب سوالم جواب بدین.بنده ۲۳ سالمه و استخوانهام ب شدت صدا میده دکترک رفتم گفتن نرمی غضروف وشلی لیگامنت داری ک در اینده سبب ارتروز میشه.الان حس میکنم واقعا دیگه ارتروز دارم چون علایمش رو دارم.دختری استرسی هستم ک زیاد فکرمیکنم وهمین باعث شده بیماریم بدتر بشه.توروخدا اگه ب دکتر دسترسی دارین مشکلم رو مطرح کنید.یجاخونده بودم ک ی نفر با راهنمایی ایشون در بدترین شرایط ارتروز ک مفاصلشون هم تغییر شکل دادن بهبود یافتن.اگه بشه برام ایمیل کنید سپاسگذارتون میشم.خیلی ممنون از استاد

--------------------------------------------
خسروی
۴-۹-۱۳۹۴

باسلام خواهرم۲۲ساله حدود۶ماه است که مبتلا به بیماری پلیمیوزیت شده که بیماریش ابتدا ازدرد استخوان های رانش شروع شد
فروردین ماه بعلت بیماریش۱۲روز بستری و مورد تزریق کورتون قرار گرفت
۱ماه پیش نیز بعلت ابسه ی گلو۱۰روزبستری شد
درحال حاضرمیزانLDHبالاوCPKپاییینی دارد

--------------------------------------------
خسروی
۴-۹-۱۳۹۴

لطفا برای درمان سریع بیماری پلی میوزیت راهنمایی فرمایید.

--------------------------------------------
مرجان
۵-۲۳-۱۳۹۴

باسلام من خواهر زاده ای دارم که الان ۲ساله است ولی نمی تونه روی پاهاش بایسته درضمن وزن زمان تولدش ۴٫۵ بود برای خوردن شیر ازبس چاق بود دچار تنگی نفس میشد اما الان خیلی لاغره وضعیفه چه درمانی برایش تجویز مکنید؟ممنون

--------------------------------------------
ali
۶-۱۷-۱۳۹۴

سلام ، من بلافاصله پس از سفارش، ایمیل کنسل فرستادم چرا کنسل نکردید و امروز کد رهگیری مرسوله رو برام فرستادید ؟

--------------------------------------------
ali
۶-۱۷-۱۳۹۴

سلام
آقا من sms دادم قبل از ارسال هم ایمیل زدم که کنسل کنید اما شماره رهگیری پستی امروز برام ارسال شد ، من این کتاب رو نمیخوام و اگر ارسال بشه تحویل نمیگیرم چون قبلش بهتون اطلاع داده بودم

--------------------------------------------
تسنیم
۷-۱۶-۱۳۹۴

این کتاب را خریدم.قیمت پشت جلد کتاب ۲۴۰۰۰تومان هستش.

--------------------------------------------
زری
۸-۲-۱۳۹۴

سلام خدا قوت
اینجانب بولیب رحمی دارم یک مرتبه کورتاز شدم
مجدد توی دیواره بولیب داره وقت بریودی درد دارم لطفا راهنمایی

--------------------------------------------
sahar
۹-۱۴-۱۳۹۴

سلام اقای دکتر ببخشد یه سوال داشتم من به چایی خوردن خیلی عادت دارم و اگه درطول روز نخورم سردرد میگیرم وباتوجه به اینکه در این رژیم چایی نیمده اگه من چایی کمرنگ بدون قند مصرف کنم رژیمم خراب میشه و اینکه من ریژش موی شدیدی دارم برای درمانش چکارباید بکنم .ممنون اگه جوابمو بدین.

--------------------------------------------
رها
۱۱-۱۶-۱۳۹۴

بعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقا دکتر .من ۳۸ ساله باگروه خونی B+ دچار یائسگی زودرس شدم تخمدان هام ذخیره تخمکش تموم شده و تخمدانم کوچک شده بچه هم نداریم هر چی دوا درمون کردم نشد تورو خدا راهی برای درمانم هست الان هم دارم این رژیم پانزده روز رو میگیرم.تورو خدا راهنماییم کنید اگه میشه جوابم رو به ایمیل بفرستید.

--------------------------------------------
ناشناس
۱۲-۹-۱۳۹۴

ببخشید می خواستم بدونم رژیم پانزده روز تا سلامتی که انجیر وخرما وچیزهای گرم وشیرین داره باعث مشکل وافزایش قند خون نمی شه؟با تشکر

--------------------------------------------
فاتحی
۱۲-۹-۱۳۹۴

با تشکر از تلاشهای شما

--------------------------------------------
فاتحی
۱۲-۹-۱۳۹۴

ببخشید رژیم پانزده روز تا سلامتی باعث افزایش قند خون بخاطر چیزهای زیاد شیرین نمی شه؟

--------------------------------------------
ناشناس
۱۲-۲۱-۱۳۹۴

قلاب،بافی

--------------------------------------------
محمد سلیمانی
۱-۱۰-۱۳۹۵

با سلام و تحیت لطفا در خصوص برص(پیسی پوست )آیا درمانی وجود دارد یا خیر ؟ با تشکر از راهنمای و عنایت شما متشکرم

--------------------------------------------
ناشناس
۱-۲۱-۱۳۹۵

http://adel110.persianblog.ir

--------------------------------------------
سلامت
۲-۱۹-۱۳۹۵

با سلام مبشه برای بیماران رماتیسمی برنامه غڌایی بزارین من پنج ساله که به این بیماری دچار شدم ودارو مصرف میکنم ولی روز به روز بدتر میشم الان هم که دیگر نمیتونم راه برم لطفا کمکم کنید من ۳۴سال دارم

--------------------------------------------
سلامت
۲-۱۹-۱۳۹۵

باسلام اقای دکتر کتاب پانزده روز تا سلامتی میتونه به ما بیماران رماتیسم مفصلی کمک کنه؟

--------------------------------------------
بابایی
۲-۲۶-۱۳۹۵

سلام مگه تابه حال کسی باقران درمانی نتیجه گرفته

--------------------------------------------
ناشناس
۳-۲-۱۳۹۵

من ده ساله ارتریت روماتویید دارم.دارو مصرف میکنم الان کتاب ۱۵روز تا سلامتی رو سفارش دادم.آیا با توجه به این بیماری کتاب رو درست سفارش دادم؟

--------------------------------------------
م
۳-۲۷-۱۳۹۵

سلام
کسانى که خارج از ایران هستند چطور میتونن کتاب دریافت کنند؟

--------------------------------------------
ستاره
۴-۲۵-۱۳۹۵

سلام ممنون از سایت خوبتون.مامان من حدود ۱۰ ساله تحت درمانه روماتیسمه ولی مدتیه داره بدتر میشه.باید کتاب ۱۵ روز تا سلامتی رو تهیه کنیم؟؟؟

--------------------------------------------
عسل
۵-۱-۱۳۹۵

یا سلام اقای دکتر این کتاب میتونه برای درمان الرژی مفید باشه رژیم ۱۵ روزه اون و همینطور اگر کسی رفلاکس معده داشته باشه

--------------------------------------------
عسل
۵-۱-۱۳۹۵

و اینکه اقای دکتر من برا الرژی ک دارم واکسن استفاده میکنم ک عصاره گیاهان طبیعی هستش خواهش میکنم جواب بدید ب من چون واقعا الرژی من و اذیت میکنه

--------------------------------------------
yamor
۵-۳-۱۳۹۵

سلام اقای دکتر من ۱۴سال بیماری روماتیسم دارم وخیلی کارها انجام دادم ولی ب نتیجه نرسیدم لطفا من وکمک کنید چیکار باید بکنم

--------------------------------------------
ملوس
۵-۱۰-۱۳۹۵

سلام من ی دختر ۱۶ ساله هستم وزنم ۴۰ کلیوه خواهش میکنم کمک کنید خیلی ب خاطر لاغر بودنم تحت فشارم

--------------------------------------------
ملوس
۵-۱۰-۱۳۹۵

سلام من دختر ۱۶ سالم ۴۰ کلیو وزن دارم ب خاطر این لاغریم خیلی تحت فشارم خواهشا کمک کنید

--------------------------------------------
آمنه طالبیان
۸-۲۲-۱۳۹۵

سلام من در مورد رماتیسم و تغذیه دوس دارم بیشتر بدونم ده ساله رماتیسم دارم

--------------------------------------------
حمیدرضا
۸-۲۵-۱۳۹۵

سلام من پنج ساله کم کاری تیروییددارم قرص مصرف میکنم هردکتری رفتم گفتن درمان نداره بایدقرص مصرف کنین خواهش میکنم کمک کنید

--------------------------------------------
ناشناس
۹-۹-۱۳۹۵

سلام،لطف در مورد سندرم شوگرن راهنمایی بفرمایید،مدتی دچار این بیماری شدم

--------------------------------------------
سارا
۱۲-۱۸-۱۳۹۵

من سی ویک سال دارم هفت سال است دارم قرص روماتیسم میخورم خسته شدم از قرص خوردن لطفا راهنمایی کنید

--------------------------------------------
فایزه پور هاشم
۱-۱۳-۱۳۹۶

با سلام و وقت بخیر خدمت استاد خداداد گرامی من خانم ۳۶ ساله هستم که ۱۵۰ قدم و ۶۳ کیلو وزنم هست .دچار دیسک کمر و گردن .دل دردهای همیشکی زیر شکم که ۱۵ ساله علتش معلوم نشده سینه درد .میگرن شدید .پشت درد دایمی ۱۵ ساله .والانم مدتی استخونام درد میکنه وانگشتهای دستم همیشه گز گز میکنه که ازمایش دادم .قند وچربی نشون داده .خلاصه استاد تمام مفاصلم درد میکنه .دکترم گفته باید ۲۲ کیلو وزن کم کنم که البته از دو ماه پیش که خام گیاهخواری میکنم ۹ کیلو کم کردم که بازم تو اندامم زیاد مشخص نیست نمیدونم کجای بدنم وزن کم کرده .حالا هم یک ماهی میشه همون ۶۳ کیلو ثابت موندم .خواستم من راهنمایی بفرمایید که اول اینکه این رژیم درست هست یا نه ودوم اینکه چه رزیمی داشته باشم که هم به وزن دلخواه برسم و هم اینکه این همه بیماری از من خارج بشه ممنون میشم جوابمو بدید ضمنا چاقی بدن من بیشتر تو قسمت شکم که خیلی بزرگ و اویزون

--------------------------------------------
رها
۲-۴-۱۳۹۶

سلام دختری دارم که ۵ سالشه ولی قد دخترم نسبت به همانها کوتاهتر لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم براش تا قدش بلند تر بشه دو ضمن دخترم رو پیش متخصص غدد می برم فقط شربتی متفاوت کلسیم و ویتامین میده لطفا شما راهنمایی کنین

--------------------------------------------
ناشناس
۳-۱-۱۳۹۶

سلام توروبخدا جوابم رو بدید استفاده ازمطلبها حلال یانه

--------------------------------------------
ناشناس
۵-۱۱-۱۳۹۶

سلام اقای خدادای من مشگل دارم

--------------------------------------------
icon ثبت نظر